Orhan Uğuroğlu kimdir, nereli, Orhan Uğuroğlu kaç yaşında, Orhan Uğuroğlu mesleği, ne iş yapıyor?

Orhan Uğuroğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Orhan Uğuroğlu hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Orhan Uğuroğlu kimdir, nereli, Orhan Uğuroğlu kaç yaşında, Orhan Uğuroğlu mesleği, ne iş yapıyor? İşte Orhan Uğuroğlu hakkında detaylar.

Orhan Uğuroğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Orhan Uğuroğlu 14 Temmuz 1951 tarihinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Kahramanmaraşlı’dır. Babası gazeteci Faik Uğuoğlu, annesi ise evhanımı olan Nahide Uğuroğlu’dur. Eşi Doğuş Kuşman ile 1976 senesinde Ankara’da evlendi. Alper ve Alp adında iki oğlu vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1969 yılında gazetecilik mesleğine adım attı. Babası Faik Uğuroğlu ve eski gazetecilerden, Merhumlar Çınar Gümüşel, Kemal Ararat ile Ahmet Tekeş’in vermiş olduğu eğitim sonrası gazetecilik mesleğinde yetişmiştir. 12 yıl Yeni Tanin Gazetesinde çalışmıştır. Ardından 1981 yılında Haldun Simavi’ye ait Günaydın Gazetesinde 10 sene görev almıştır. 1990 yılından 2005 yılına kadar Türkiye’nin ilk özel televizyonu Star Tv’de Ankara Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 1997 yılından 2005 yılına kadar Star’da Söz Hakkı adlı canlı yayını hazırlamış ve sunmuştur.

Orhan Uğuroğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir