Loren Gray kimdir, Loren Gray nereli, Loren Gray hayatı, biyografisi, Loren Gray kaç yaşında, Loren Gray boyu, kilosu kaç?

Loren Gray Kimdir? Loren Gray Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Tiktok’ta 50 milyondan fazla takipçiye sahip olan Loren Gray hakkında detaylar merak edilmektedir. Peki Loren Gray kimdir, Loren Gray nereli, Loren Gray hayatı, biyografisi, Loren Gray kaç yaşında, Loren Gray boyu, kilosu kaç? İşte Loren Gray hakkında detaylı bilgiler.

Loren Gray Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Loren Gray, asıl adıyla Loren Gray Beech 19 Nisan 2002 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Amerikalı bir şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve sosyal medya fenomenidir. TikTok’ta yayınladığı videolarla tanınmayı başarmış ve kısa sürede geniş bir takipçi kitlesi kazanmıştır.

Loren Gray kimdir, Loren Gray nereli, Loren Gray hayatı, biyografisi, Loren Gray kaç yaşında, Loren Gray boyu, kilosu kaç?

İnternet fenomeni olarak tanınmasının yanı sıra, bir pop şarkıcısı olarak da adını duyurmuştur. 2018 yılında “My Story” adlı şarkısıyla müzik kariyerine adım atmıştır. Gray, 2018 Teen Choice Awards’da yılın Muser’i olarak tekrar aday gösterildi. Kasım 2018’de “Kick You Out” isimli ikinci şarkısını yayınladı. Bu şarkı kendisi ve Kelnezir tarafından yazıldı. Billboard bu şarkıyı “gerçek inişler ve çıkışlar aşık olmaktan gelir.” diye tanıttı.

3. şarkısı olan “Queen” Captain Cuts ile beraber yazdığı bir şarkıdır, Aralık 2018’de yayınlandı. Ocak 2019’da Amerikalı DJ Lost Kings ile birlikte “Anti Everything” isimli şarkısını çıkarttı. 2019 iHeart Radio Music Awards’ta aday olarak gösterildi.

Nisan 2019’da iki şarkı daha çıkardı, “Options” ve “Lie Like That”. Bu iki parçayı yazıp, üretebilmek için Captain Cuts, Nija, Avustralyalı sanatçı Ivy Adara ile birlikte çalıştı. Mayıs 2019’da Amerikalı rapçi Saweetie ile birlikte “Can’t Do It” isimli bir şarkı çıkardı.

Loren Gray Boyu, Kilosu Kaç?

Loren Gray 1,75 metre boyunda ve yaklaşık 55 kilogram ağırlığındadır.

Loren Gray hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir