Şarkıcı Mehmet Erdem kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu kaç

Mehmet Erdem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Şarkıcı Mehmet Erdem kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu kaç gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Erdem Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mehmet Erdem’in yaşını merak ediyorsanız 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Mehmet Erdem’in doğum yeri Manisa’dır. Mehmet Erdem lise eğitimini İzmir Fen Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü tamamladı. Babası klarnet, dayısı bağlama çaldığından dolayı müzik ile iç içe büyüdü. Mehmet Erdem beş yaşında mandolin çalmaya başladı. Daha sonra bağlama ve cümbüş çalmayı öğrendi.

Mehmet Erdem üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da birçok eğlence mekanında müzisyen olarak çalıştı. Mehmet Erdem başrolünde Tarık Akan’ın oynadığı Deli Deli Olma filmine yaptığı müzikle Altın Portakal’da ödül aldı.

Şarkıcı Mehmet Erdem kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu kaç

Mehmet Erdem Aslen Nereli?

Mehmet Erdem aslen Malatyalı’dır.

Mehmet Erdem Boyu Kaç?

Mehmet Erdem’in boyu 1.79’dur.

Mehmet Erdem Kaç Kilo?

Mehmet Erdem 67 kilodur.

Mehmet Erdem Albümleri

  • 2012 – Herkes Aynı Hayatta
  • 2013 – Hiç Konuşmadan
  • 2016 – Hepsi Benim Yüzümden
  • 2018 – Neden Böyleyiz

Şarkıcı Mehmet Erdem kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu kaç

Mehmet Erdem Instagram Hesabı

Mehmet Erdem’in Instagram hesabında 2021 yılı Mart ayı itibari ile 159 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/mehmetmusic

Mehmet Erdem kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Mehmet Erdem ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.