Şarkıcı Ferman Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli, boyu kilosu kaç

Ferman Akgül Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Şarkıcı Ferman Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli, boyu kilosu kaç gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ferman Akgül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı İbrahim Ferman Akgül’dür. Ferman Akgül’ün kaç yaşında olduğunu soruyorsanız Ferman Akgül’ün doğum tarihi 25 Aralık 1979 yılıdır. Ferman Akgül’ün doğum yeri Ankara’dır. Ferman Akgül lise eğitimini Ankara Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ferman Akgül lise dönemlerinde gitar çalmaya başlamış. Daha sonra piyano çalmayı da öğrenmiştir. Ferman Akgül 1998 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesini kazandı.

Ferman Akgül 2001 yılında Manga grubuna katıldı. Manga grubunda Bir Kadın Çizeceksin şarkısı sadece Türkiye’de değil dünyada yankı oluşturdu. FIFA 2006 oyununun müzikleri arasında yer aldı. Oyun müziği olarak 39 şarkı seçilmiştir. Ferman Akgül Sagopa Kajmer‘in Monotonluk Maratonu şarkısının klipini çekmiştir. Ferman Akgül 2016 yılında İstemem Söz Sevmeni ve Dırdır şarkılarını paylaşmıştır.

Şarkıcı Ferman Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli, boyu kilosu kaç

Ferman Akgül Evli mi?

Ferman Akgül ilk evliliğini Esra Bayram ile yaptı ve 2012 yılında ayrıldılar. Ferman Akgül ikinci evliliğini Bettina Kuperman ile yaptı.

Ferman Akgül Çocuğu Var mı?

Ferman Akgül’ün iki tane çocuğu vardır. Çocuklarının isimleri Axel ve Aaron’dur.

Ferman Akgül Boyu Kaç?

Ferman Akgül’ün boyu 1.80’dir.

Ferman Akgül Kilosu Kaç?

Ferman Akgül 72 kilodur.

Ferman Akgül Hangi Burç?

Ferman Akgül’ün burcu Oğlak’tır.

Şarkıcı Ferman Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli, boyu kilosu kaç

Ferman Akgül Albümleri

  • 2004 – Manga
  • 2006 – Manga+
  • 2009 – Şehr-i Hüzün
  • 2010 – We Could Be the Same
  • 2012 – e-akustik
  • 2014 – Işıkları Söndürseler Bile

Ferman Akgül Instagram Hesabı

Ferman Akgül’ün Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 182 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/fermanakgul

Sevilen şarkıcı Ferman Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını derledik. Ferman Akgül ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.