İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

Survivor İlayda Şeker Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor yarışmacısı İlayda Şeker ile ilgili merak edilenler. İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli, İlayda Şeker boyu kilosu gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlayda Şeker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor İlayda Şeker’in kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız İlayda Şeker 1994 yılında dünyaya gelmiştir. İlayda Şeker doğum yeri Nevşehir’dir. İlayda Şeker 18 yaşına kadar Nevşehir Ürgüp ilçesinde yaşamıştır. İlayda Şeker Sakarya Üniversitesinde eğitim aldı. Daha sonra İlayda Şeker dedesinin yanında İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.

İlayda Şeker insülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum diyerek yarışmaya başladı. Survivor İlayda Şeker ilk olarak Survivor’da gönüllüler kadrosunda yer alıyordu. Fakat ilk bölümde takım içinde yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımına geçmiştir.

İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

Survivor İlayda Şeker Boyu Kaç?

İlayda Şeker’in boyu 1.74’tür.

Survivor İlayda Şeker Kilosu Kaç?

İlayda Şeker’in kilosu 58’dir.

İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

İlayda Şeker Instagram Hesabı

İlayda Şeker’in Instagram hesabında 2021 Mart ayı itibari ile 81 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/ilayda13seker

İlayda Şeker ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.