Meliha Okur kimdir, kaç yaşında, nereli

Meliha Okur Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Fox TV kanalında Merve Yıldırım’ın sunduğu Benden Söylemesi programına konuk olarak katılan Meliha Okur’un hayatı hakkında merak edilenler. Meliha Okur kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Meliha Okur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Meliha Okur kaç yaşında? Meliha Okur’un doğum tarihi 1961 yılıdır. Meliha Okur’un doğum yeri Ankara’dır. Meliha Okur çocukluk zamanlarını Zonguldak’ta geçirmiştir. Meliha Okur lise eğitimini Karadeniz Ereğli Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik Halkla İlişkiler Yüksek Okulunu tamamlamıştır.

Meliha Okur Kariyeri

Meliha Okur meslek hayatına ilk olarak Gökkuşağı adlı dergide ekonomi haberleri üzerine çalışmaya başlamıştır. Meliha Okur uzun yıllar Doğan Grubu içerisinde görev almıştır ve Milliyet gazetesinde köşe yazarı olarak görev almıştır. Meliha Okur CNN Türk’ün kurucu ekibinde yer almıştır ve ekonomi servisi sunucusu olarak görev üstlendi. Meliha Okur günümüze kadar Sabah, Habertürk, Akşam, ATV, NTV ve Yaban TV gibi kanallarda çalışmıştır. Meliha Okur son olarak Fox TV Merve Yıldırım’ın sunduğu Benden Söylemesi programına katılarak ekonomi yorumları yapmaktadır.

Meliha Okur kimdir, kaç yaşında, nereli

visum china
visum china

Meliha Okur Instagram Hesabı

Meliha Okur Instagram hesabının adı okurmeliha ve2021 Mart ayı itibari ile 36 bin takipçisi bulunmaktadır.

Meliha Okur ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir