Nursema Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Nursema Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tiktok fenomenlerinden Nursema Altuntaş’ın hayatı hakkında merak edilenler. Nursema Altuntaş kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nursema Altuntaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tiktok’ta nnursema kimdir sorusu çok sorulmaktadır. Tam adı Nursema Altuntaş’tır. Nursema Altuntaş kaç yaşında diye merak ediyorsanız Nursema Altuntaş’ın doğum tarihi 1996 yılıdır. Nursema Altuntaş 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları eğitimine başladı ve 2019 yılında eğitimini tamamladı. Nursema Altuntaş sosyal medya hesaplarından çizim üzerine içerikler paylaşmaktadır.

Nursema Altuntaş Youtube Kanalı

Nursema Altuntaş’ın Nursema adında bir Youtube kanalı vardır.  Nursema Altuntaş’ın kanalında 173 bin abonesi bulunmaktadır. Genellikle çizim üzerine videolar paylaşmaktadır.

Nursema Altuntaş Tiktok Hesabı

Nursema Altuntaş’ın Tiktok hesabının adı nnursema ve 2021 Mart ayı itibari ile 13.4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Yaptığı paylaşımlar ile 330 milyon beğeni almıştır.

Tiktok nursema hakkında merak edilenler

Nursema Altıntaş Instagram Hesabı

Nursema Altuntaş’ın Instagram hesabının adı nnursema ve 2021 Mart ayı itibari ile 503 bin takipçisi bulunmaktadır.

Nursema Altuntaş ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın