Melike Öcalan kimdir, nereli, Melike Öcalan kaç yaşında, Melike Öcalan boyu, kilosu kaç, Melike Öcalan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Melike Öcalan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boy, Kilo, Evli mi?

Oyunculuk ve sunuculuk yapan Melike Öcalan hakkında detaylar yazımızdadır. Peki Melike Öcalan kimdir, nereli, Melike Öcalan kaç yaşında, Melike Öcalan boyu, kilosu kaç, Melike Öcalan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Melike Öcalan hakkında detaylar.

Melike Öcalan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melike Öcalan 19 Kasım 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk sunucu ve dizi oyuncusudur. Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi’nde 3 yaşında başladığı bale eğitimine devam ettiği sırada gelen teklifler üzerine ilk reklamı olan Evin yağı reklamını çekti. Rama’nın reklamında, içlerinde Danimarkalı ve Hollandalı olmak üzere 375 kız arasından seçildi ve 4 yıl boyunca Rama reklamlarında oynadı. Ardından 100’e yakın başrol reklam filmlerinde rol aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlk sunuculuğunu ise 12 yaşındayken çocuk defilelerinde yapmaya başladı. İpek’in Doğum Günü, Necip Fazıl Kısakürek’in Hayatı, Sağlık Bakanlığı Temiz Eller Kampanyası kısa filmi gibi birçok TRT yapımında rol aldı. Erguvan Yılları, Üvey Baba, Ayşecik, Reyting Hamdi, Kaptan, Ev Hapsi, Kelebek Çıkmazı ve Kahve Bahane gibi yapımlarda rol almıştır.

Melike Öcalan Evli mi?

2003 yılında şarkıcı Suat Suna ile evlenmiştir fakat 2008 yılında boşanmıştır.

Melike Öcalan Boyu Kaç?

Melike Öcalan 1.69 boyundadır.

Melike Öcalan Kaç Kilo?

Melike Öcalan 52 kilodur.

Melike Öcalan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 1998 – Erguvan Yılları
  • 1998 – Ayşecik
  • 1999 – Üvey Baba
  • 2002 – Reyting Hamdi
  • 2005 – Ev Hapsi
  • 2007 – Kaptan
  • 2007 – Kelebek Çıkmazı
  • 2009 – Kahve Bahane

Melike Öcalan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir