Meltem Demir kimdir, nereli, Meltem Demir'in hayatı, biyografisi, Meltem Demir boyu, kilosu kaç, Meltem Demir evli mi, kaç çocuğu var, Meltem Demir ne iş yapıyor?

Meltem Demir Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Star Tv’de ‘Meltem Demir ile Hanımeli’ programını sunan Meltem Demir kimdir, nereli, Meltem Demir’in hayatı, biyografisi, Meltem Demir boyu, kilosu kaç, Meltem Demir evli mi, kaç çocuğu var, Meltem Demir ne iş yapıyor? İşte Meltem Demir hakkında merak edilen ayrıntılar.

Meltem Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Meltem Demir 4 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ezem Home isimli bir e-ticaret sitesi vardır. 2020 yılında M&D Beauty kozmetik firmasını kurmuştur. Star Tv’de ‘Meltem Demir ile Hanımeli’ programı ile ekranlara gelmektedir.

Meltem Demir kimdir, nereli, Meltem Demir'in hayatı, biyografisi, Meltem Demir boyu, kilosu kaç, Meltem Demir evli mi, kaç çocuğu var, Meltem Demir ne iş yapıyor?

Meltem Demir Evli mi?

Simbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ile evlenmiştir. Üç çocuk annesidir. Çiftin Emir, Elif ve Zeynep adında çocukları vardır.

Meltem Demir Boyu Kaç?

Meltem Demir 1.70 boyundadır.

Meltem Demir Kaç Kilo?

Meltem Demir 58 kilodur.

Meltem Demir Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: @elifmeltemdemir
Instagram: https://www.instagram.com/elifmeltemmdemir

Meltem Demir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir