Oğulcan Aşıkoğlu kimdir, nereli, Oğulcan Aşıkoğlu'nun hayatı, biyografisi, Oğulcan Aşıkoğlu kaç yaşında, Berk Keklik ile nasıl tanıştı?

Oğulcan Aşıkoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Sosyal medya fenomeni Oğulcan Aşıkoğlu kimdir, nereli, Oğulcan Aşıkoğlu’nun hayatı, biyografisi, Oğulcan Aşıkoğlu kaç yaşında, Berk Keklik ile nasıl tanıştı? İşte Oğulcan Aşıkoğlu hakkında detaylar.

Oğulcan Aşıkoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Oğulcan Aşıkoğlu 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden sonra eğitim hayatına Fethiye’de devam ederken eğitimini yarıda bıraktı. Bir süre farklı işlerde çalıştı. Ardından konservatuara hazırlandı. Kazandı ama gitmedi.

Oğulcan Aşıkoğlu 2021 yılından itibaren sosyal medyada içerik üretmektedir. Konu ile ilgili “Aslında hep yapmak istediğim şey oyunculuktu. Sosyal medya bunun için güzel bir araç oldu. Kendim yazıyorum, kendim oynuyorum. Büyük bir özgürlük benim için. İstediğimi yapabilirim. Sosyal medyayı araç olarak kullanıyorum. Hiçbir zaman amaç olmadı benim için” demiştir.

Sosyal medya fenomeni Berk Keklik nasıl tanıştığına dair açıklamalarda bulunmuştur. Bir gün Berk  Keklik ile ortak arkadaşının evinde denk gelip, oturup sabaha kadar muhabbet ettiğini söylemiştir. “Benim yazdığım bir şeyler vardı; kenara not aldığım bir cümle, bir skeç… Onları söyledim. Berk beni yüreklendirdi. Destek oldu. Ve bu işe girmiş bulundum.” demiştir.

Oğulcan Aşıkoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir