Oğulcan Aşıkoğlu kimdir, nereli, Oğulcan Aşıkoğlu'nun hayatı, biyografisi, Oğulcan Aşıkoğlu kaç yaşında, Berk Keklik ile nasıl tanıştı?

Oğulcan Aşıkoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya fenomeni Oğulcan Aşıkoğlu kimdir, nereli, Oğulcan Aşıkoğlu’nun hayatı, biyografisi, Oğulcan Aşıkoğlu kaç yaşında, Berk Keklik ile nasıl tanıştı? İşte Oğulcan Aşıkoğlu hakkında detaylar.

Oğulcan Aşıkoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Oğulcan Aşıkoğlu 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden sonra eğitim hayatına Fethiye’de devam ederken eğitimini yarıda bıraktı. Bir süre farklı işlerde çalıştı. Ardından konservatuara hazırlandı. Kazandı ama gitmedi.

Oğulcan Aşıkoğlu 2021 yılından itibaren sosyal medyada içerik üretmektedir. Konu ile ilgili “Aslında hep yapmak istediğim şey oyunculuktu. Sosyal medya bunun için güzel bir araç oldu. Kendim yazıyorum, kendim oynuyorum. Büyük bir özgürlük benim için. İstediğimi yapabilirim. Sosyal medyayı araç olarak kullanıyorum. Hiçbir zaman amaç olmadı benim için” demiştir.

visum china
visum china

Sosyal medya fenomeni Berk Keklik nasıl tanıştığına dair açıklamalarda bulunmuştur. Bir gün Berk  Keklik ile ortak arkadaşının evinde denk gelip, oturup sabaha kadar muhabbet ettiğini söylemiştir. “Benim yazdığım bir şeyler vardı; kenara not aldığım bir cümle, bir skeç… Onları söyledim. Berk beni yüreklendirdi. Destek oldu. Ve bu işe girmiş bulundum.” demiştir.

Oğulcan Aşıkoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.