Gazeteci Mete Çubukçu kimdir, nereli, Mete Çubukçu'nun hayatı, biyografisi, Mete Çubukçu kaç yaşında, Mete Çubukçu ne mezunu?

Mete Çubukçu Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gazeteci Mete Çubukçu kimdir, nereli, Mete Çubukçu’nun hayatı, biyografisi, Mete Çubukçu kaç yaşında, Mete Çubukçu ne mezunu? İşte Mete Çubukçu hakkında detaylar.

Mete Çubukçu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mete Çubukçu 1962 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dünyaya geldi. Kuleli Askeri Lisesi’ni bitirdi. 12 Eylül 1980’den sonra Kara Harp Okulu’ndan ayrıldı. Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Faültesi radyo, televizyon ve sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.

Mete Çubukçu Karacan Yayınları ve Nokta dergisinde çalıştı. Kanal 6, ATV, Star TV’de muhabirlik, NTV’de haber müdürlüğü yaptı. NTV’de “Mete Çubukçu ile pasaport” adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Programda Dünyanın sıcak noktaları, dış politikada öne çıkanlar, siyasetçi, akademisyen ve kanaat önderleriyle özel röportajlar yapmaktadır.

visum china
visum china

Mete Çubukçu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.