Dilek Hanif kimdir, nereli, Dilek Hanif kaç yaşında, Dilek Hanif ne iş yapıyor?

Dilek Hanif Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Tasarımcı Dilek Hanif hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Dilek Hanif kimdir, nereli, Dilek Hanif kaç yaşında, Dilek Hanif ne iş yapıyor? İşte Dilek Hanif hakkında detaylar.

Dilek Hanif Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dilek Hanif 8 Nisan 1962 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 90’lı yılların başında moda dünyasına adım atan Hanif, Hülya Avşar’ın tasarımcısı olarak tanındı. Mimar Sinan Üniversitesi’nde karakalem, desen çalışması, kumaş boyama gibi dersler alarak kendini yetiştiren Hanif, ilk haute couture defilesini 2002 yılında Aya İrini’de sundu.

2004 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu Paris Couture Haftası’nda sunarak, bu platformda koleksiyon gösteren ilk Türk tasarımcı oldu. Ağırlıklı olarak Osmanlı motiflerine yer verdiği tasarımlarında, Japonya başta olmak üzere Uzakdoğu kültürlerinden de referanslar var. 2013 yılından bu yana hazır giyim koleksiyonları da tasarlıyor. Dilek Hanif NTV’de Halkın Sanatı programını sunmuştur.

visum china
visum china

Dilek Hanif hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.