Murat Eken kimdir, nereli, Murat Eken kaç yaşında, Murat Eken boyu, kilosu kaç, Murat Eken evli mi, boşandı mı?

Murat Eken Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Survivor 2023 kadrosuna dahil olan oyuncu Murat Eken ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Peki Murat Eken kimdir, nereli, Murat Eken kaç yaşında, Murat Eken boyu, kilosu kaç, Murat Eken evli mi, boşandı mı? İşte Murat Eken hakkında detaylar.

Murat Eken Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Murat Eken 7 Ağustos 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Özel Lisesi’ni bitirip, New York’ta Rensselaer Politeknik Enstitüsü’ne başladı. 3. sınıfta makine mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye’ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı.

Haldun Dormen ve Müjdat Gezen’in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde yer aldı. Oyuncu Burcu Biricik ile kuzendir.

Murat Eken Evli mi?

Murat Eken 7 Ağustos 2016 tarihinde Gizem Önen ile evlendi. Çift, 4 yıllık evliliklerinin ardından 2020 yılında boşandı.

Murat Eken Boyu Kaç?

Murat Eken 1.75 boyundadır.

Murat Eken Kaç Kilo?

Murat Eken 70 kilodur.

Murat Eken Burcu Nedir?

Murat Eken Aslan burcudur.

Murat Eken hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir