Murat Kurşun kimdir? Murat Kurşun aslen nereli ve kaç yaşında?

Murat Kurşun Kimdir? Murat Kurşun Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Murat Kurşun hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Murat Kurşun kimdir? Murat Kurşun aslen nereli ve kaç yaşında? İşte Murat Kurşun hayatına ilişkin bilgiler…

Murat Kurşun Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Murat Kurşun 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Murat Kurşun aslen Mardinlidir.

Murat Kurşun 7 yaşında müzikle tanışan ünlü türkücü; darbuka, bateri, org ve saz çalmaktadır. Seni Sevmek’, ‘Yaşanan Ne Varsa’, ‘Sen Olmasan’, ‘Sevenler Gece Ölür’, ‘Görürüm Seninle Onu’, ‘Ben Yanayım’, ‘İlle de Sen’ adlı 8 albüme imza atan Murat Kurşun, bir dönem Flash TV’de müzik-eğlence programı sundu.

Murat Kurşun’un şarkılarını; Ceylan, Ayhan Aşan, Seda Sayan, Kibariye, Cengiz Coşkun gibi birçok ünlü isim seslendirdi. Müzik kariyeri dışında 7 sene profesyonel futbolcu olarak yeşil sahalarda top koşturdu.

visum china
visum china

Murat Kurşun Evli mi?

2006-2007 yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı. İkinci evliliğini, 2015 Miss Turkey finalisti Asena Toprak ile 2016 yılında yaptı. Bu evliliğinden ‘Murat Can’ adında bir oğlu vardır.

Murat Kurşun Boyu, Kilosu Kaç?

Murat Kurşun 1.84 metre boyunda, 80 kilo ağırlığındadır.

Murat Kurşun Burcu Nedir?

Murat Kurşun balık burcudur.

Murat Kurşun hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir