Nazlı Bulum kimdir, nereli, Nazlı Bulum kaç yaşında, Nazlı Bulum boyu, kilosu kaç

Nazlı Bulum Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Sadakatsiz dizisinde Nil Tetik karakterini canlandıran Nazlı Bulum kimdir, nereli, Nazlı Bulum kaç yaşında, Nazlı Bulum boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nazlı Bulum Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nazlı Bulum 17 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyun Atölyesi’nde Haluk Bilginer, Hare Sürel, Onur Özaydın ve Sertan Müsellim gibi oyuncularla Kral Lear oyununda oynamakta ve Kral Lear’ın kızı Cordelia’ya hayat vermektedir.

Nazlı Bulum tiyatro haricinde dizi ve filmlerde de yer almaktadır. Nazlı Bulum, Sadakatsiz dizisinde Nil karakterine hayat vermektedir. Daha önce Blu TV’de Bartu Küçükçağlayan’ın dizisi Bartu Ben’de Gizmo karakterine hayat vermiş ve yine Blu TV’de yakın zamanda yer alan Yarım Kalan Aşklar dizisinde yer almıştır.

Nazlı Bulum Boyu Kaç?

Nazlı Bulum 1.58 boyundadır.

Nazlı Bulum Kaç Kilo?

Nazlı Bulum 48 kilodur.

Sadakatsiz Nil Tetik Kimdir?

Yirmili yaşlarının ortalarında. Annesi onu dünyaya getirirken vefat etmiş. Babası görevdeyken babaannesiyle beraber yaşamış. Babası bir görev sırasında şehit olmuş, çok geçmeden babaannesi de vefat etmiş ve bu hayatta tek başına kalmış. Aynı Asya gibi. Kendi doğum günü, annesinin ölüm yıl dönümü olduğu için, hiç doğum günü kutlanmamış, hiç doğum günü hediyesi almamış, yaralı bir çocuk. Nil’in en güçlü tarafı, yaralı insanları iyileştirmek için çabalaması. Babasına, annesinin yokluğunu aratmamak için çabalayan küçük Nil, büyüdüğünde de yaralı insanlardan etkilenip, onları iyi etmeye çabalayıp durmuş.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir