Muhabir Nazlı Teselli kimdir, Nazlı Teselli nereli, Nazlı Teselli'nin hayatı, biyografisi, Nazlı Teselli kaç yaşında, Nazlı Teselli mesleği, ne iş yapıyor?

Nazlı Teselli Kimdir? Nazlı Teselli Kaç Yaşında, Nereli?

Muhabir Nazlı Teselli kimdir, Nazlı Teselli nereli, Nazlı Teselli’nin hayatı, biyografisi, Nazlı Teselli kaç yaşında, Nazlı Teselli mesleği, ne iş yapıyor? İşte Nazlı Teselli hakkında detaylar.

Nazlı Teselli Kimdir?

Nazlı Teselli Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimleri almıştır.

Nazlı Teselli çalışma hayatına Marmara Medya Merkezinde sunuculuk yaparak başlamıştır. Kamera önü ve kamera arkası olmak üzere reji, kamera, sunuculuk, muhabirlik ve seslendirme gibi birçok alanda çalışıp deneyim kazanmıştır.

Muhabir Nazlı Teselli kimdir, Nazlı Teselli nereli, Nazlı Teselli'nin hayatı, biyografisi, Nazlı Teselli kaç yaşında, Nazlı Teselli mesleği, ne iş yapıyor?

Nazlı Teselli Ne İş Yapıyor?

Nazlı Teselli 2021 yılından itibaren Dipnot Prodüksiyon şirketinde muhabir ve editör çalışmaktadır. Ayrıca Cüneyt Özdemir ile birlikte çalışmaktadır.

Nazlı Teselli Instagram Hesabı

instagram.com/nazliteselli

Nazlı Teselli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir