Kazım Koyuncu'nun kardeşi Niyazi Koyuncu kimdir, hayatı, biyografisi, Niyazi Koyuncu nerelidir, Niyazi Koyuncu kaç yaşında?

Niyazi Koyuncu Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta programda önemli isimleri konuk etmektedir. Bu hafta Karadeniz müziğinin önemli isimlerinden Niyazi Koyuncu konuk olmaktadır. Kazım Koyuncu’nun kardeşi Niyazi Koyuncu kimdir, hayatı, biyografisi, Niyazi Koyuncu nerelidir, Niyazi Koyuncu kaç yaşında? İşte Niyazi Koyuncu hakkında detaylar.

Niyazi Koyuncu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Niyazi Koyuncu 20 Nisan 1984 tarihinde Hopa, Artvin’de dünyaya gelmiştir. Laz asıllı Türk rock müzisyenidir. Kazım Koyuncu’nun kardeşidir. İlk öğrenimine Sugören köy okulunda başladı. Lise eğitimini Hopa Lisesi’nde gördü. 17 yaşında Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne girdi; fakat eğitimini tamamlamadı. Daha sonra Eskişehir’e üniversite okumak için gitmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kalabalığın önünde ilk kez şarkı söylemesi Eskişehir’de bir tesadüfle başladı ve ardından Seritana isimli etnik müzik grubunu kurdu. Niyazi Koyuncu ilk albümünü Muço Pa!’yı 7 Ağustos 2012 tarihinde çıkarmıştır. 2016 yılında Liva isimli albümünü çıkarmıştır.

visum china
visum china

Niyazi Koyuncu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir