Sinan Yılmaz kimdir, hayatı, biyografisi, Sinan Yılmaz nerelidir, Sinan Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu?

Sinan Yılmaz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki bölümünde “Karadeniz Gecesi” yaşanıyor. Programın bu haftaki konukları ise Niyazi Koyuncu, Selçuk Balcı, Tuğçe Kandemir ve Sinan Yılmaz oluyor. Şarkılar Bizi Söyler programının konuğu Sinan Yılmaz’ın hayatı merak edilmiştir. Peki Sinan Yılmaz kimdir, hayatı, biyografisi, Sinan Yılmaz nerelidir, Sinan Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu? İşte Sinan Yılmaz hakkında detaylar.

Sinan Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sinan Yılmaz 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. Sinan Yılmaz’ın doğum yeri Trabzon’un Maçka ilçesidir ve 6 yaşına kadar yaşamını burada sürdürdü. Ardından ailesi ile birlikte Adapazarı’na taşındı. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Lise ikinci sınıftayken ailesi ile birlikte Almanya’ya göç eden Sinan Yılmaz ilk olarak burada müzik eğitimi aldı. Sanatçı bir aileden gelen Sinan Yılmaz, abisi Adnan Yılmaz’ın desteğiyle müzik eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Almanya’da bir grup kurarak eğlencelerde, düğünlerde, şenliklerde sahne aldı. 1989 yılında Sevgi Dünyası adını verdiği ilk kaseti çıkardı. Müzik piyasasına ilk adımını atan Yılmaz, 1992 yılında Gurur isimli ikinci kasetini, 1996 yılında ise Kralını Tanımam adlı üçüncü kasetini çıkardı.

Sinan Yılmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.