Onur Elmas kimdir? kaç yaşında nereli?

Onur Elmas Kimdir?

Türkiye’nin sosyal medya fenomenleri arasından bulunan ve ayrıca söylemiş olduğu şarkılarla da dikkat çeken Onur Elmas ile ilgili detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Onur Elmas Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

22 Mart 1993 tarihinde İstanbul’da doğan Onur Elmas, yaşamını da İstanbul’da devam ettirmekte olan bir isimdir. “Kafalar” grubu ile beraber çok sayıda video içinde bulunmuş olan ünlü isim, Koç burcuna sahiptir. Aslen ise Bileciklidir.

Onur Elmas menajerlik işleri ile uğraşmaktadır. Onur Elmas TikTok fenomenlerinden Cellat lakaplı Özgür Deniz Cellat’ın menajerliğini yapmaktadır. Ayrıca Onur Elmas Meg – Papatya şarkısının yönetmenliğini üstlenmiştir.

Onur Elmas’ın sevgilisi sosyal medyanın popüler kişilerinden Merve Taşkın’dır.

Onur Elmas'ın sevgilisi kimdir

İlk olarak Youtube’de paylaştığı videolarla birlikte Fenomen olmaya başlamış olan isim, ardından ise “Param Yok” isimli şarkıyı seslendirmiştir. Bu şarkıdan sonra aldığı olumlu eleştirilerle birlikte ikinci kez klip çekerek şarkı paylaşan isim, 2019 tarihinde “Yürüyorum Yoluma” isimli ikinci parçasını dinleyicileri ile paylaşmıştır.

Youtube, Twitter ve Instagram kullanan ünlü isim, en çok takipçiye ise Instagram hesabında ulaşmıştır. Instagram hesabının 2021 yılı göz önüne alındığında 140.000’den fazla takipçisi vardır.

Onur Elmas TikTok hesabından paylaşımlar yapmakta ve 112.000’den fazla takipçisi bulunmaktadır. Onur Elmas’ın TikTok kullanıcı adı; onurelmas’tır.

Neşeli, esprili ve arkadaşlarına bağlılığı ile dikkat çeken yakışıklı ismin Instagram hesabının kullanıcı adı ise; benonurelmas’tır.

Onur Elmas hakkında yorumlarınız varsa bizle aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir