Onur Elmas Kimdir?

Onur Elmas Kimdir?

Türkiye’nin Sosyal medya fenomenleri arasından bulunan ve ayrıca söylemiş olduğu şarkılarla da dikkat çeken Onur Elmas ile ilgili detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Onur Elmas Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

22 Mart 1993 tarihinde İstanbul’da doğan Onur Elmas, yaşamını da İstanbul’da devam ettirmekte olan bir isimdir.”Kafalar” grubu ile beraber çok sayıda video içinde bulunmmuş olan ünlü isim, Koç burcuna sahiptir.Aslen ise Bileciklidir.

İlk olarak Youtube’de paylaştığı videolarla birlikte Fenomen olmaya başlamış olan isim, ardından ise “Param Yok” isimli şarkıyı seslendirmiştir.Bu şarkıdan sonra aldığı olumlu eleştirilerle birlikte ikinci kez klip çekerek şarkı paylaşan isim, 2019 tarihinde “Yürüyorum Yoluma” isimli ikinci parçasını dinleyicileri ile paylaşmıştır.

Youtube, Twitter ve Instagram kullanan ünlü isim, en çok takipçiye ise Instagram hesabında ulaşmıştır.Instagram hesabının 2019 yılı göz önüne alındığında 100.000’den fazla takipçisi vardır.

Neşeli, esprili ve arkadaşlarına bağlılığı ile dikkat çeken yakışıklı ismin Instagram hesabının kullanıcı adı ise; benonurelmas’tır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın