Oryantal Didem Kınalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oryantal Didem Kınalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Onu özellikle Yılbaşı akşamlarında ve özel günlerde televizyonlarda görüyoruz.Düzgün fiziğinle harika oryantal oynayan Oryantal Didem Kınalı kimdir kaç yaşında boyu kaç? doğum yerini hayatını bilmek isteyenler için işte biyografisi.

Oryantal Didem Kınalı Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Oryantal Didem Kınalı Yaza ilk girdiğimiz ay olan Haziran ayının 6’sı günü hayata gelmiştir.1986’lı olan Dansöz Oryantal İstanbul’da oturmaktadır ve İstanbulludur.Kendisi ile beraber toplam ailesinin 3 çocuğu vardır.Bir tane kendisinden büyük ablası bir tanede kendisinden küçük kardeşi bulunmaktadır.Kendisinden küçük olan erkektir.Anne tarafından Selanikli, baba tarafından ise Yugoslavyalılıdır.Boyu 1.64’dür.

Dansöz Didem İlköğretime başlayıp 3. sınıftayken okulunu bırakmak zorunda kalmıştır.Ardından tekrar okuluna devam etmiş ve Lise’yi bitirene kadar okumuştur.Matematiğinin zayıf ama diğer derslerinde son derece iyi olduğunu söylemiştir.Lise’yi bitirdikten sonra okumayan Dansöz yinede imkanı olduğunda Üniversiteye gitmek istediğini belirtmiştir.

Oryantal Didem çok zor şartlarla maddi durumunun yetersizliği sebebi ile çocukluğunu doğru düzgün yaşayamamıştır.Küçükken düğünlere gider ve düğünlerde dans etmiştir.Küçüklüğünde en büyük arzusu bir bisikletinin olmasıydı ama maddi durum sebebi ile bisikleti olmamıştır.

oryantal-didem-biyografi

En çok dansını sevdiği isimlerden biri dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’dir.Onu çok dikkatli bir şekilde izliyor.

Her zaman dans etmeyi sevdiğini söyleyen ünlü Oryantal ailesinin vermiş olduğu desteğide hiç bir zaman unutmuyor.Onların her zaman onun yanında olması onu mutlu etmiş.Dans ederken özellikle gülmeyi çok seviyor ve gülmeden dans etmiyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın