Oryantal Didem Kınalı Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Oryantal Didem Kınalı Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Oryantal Didem Kınalı sahne showları ve oryantal dansları ile kendini herkese hayran bırakan bir isim. İbrahim Tatlıses tarafından “İBO SHOW”da keşfedilmiş. O’nu özellikle yılbaşı akşamlarında ve özel günlerde televizyonlarda görüyoruz. Düzgün fiziğinle harika oryantal oynayan Oryantal Didem Kınalı kimdir kaç yaşında boyu kaç? doğum yerini hayatını bilmek isteyenler için işte biyografisi.

Oryantal Didem İbo Show
Oryantal Didem İbo Show

Oryantal Didem Kınalı Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Oryantal Didem Kınalı Yaza ilk girdiğimiz ay olan Haziran ayının 6’sı günü hayata gelmiştir.1986’lı olan Dansöz Oryantal İstanbul’da oturmaktadır ve İstanbull’udur. Kendisi ile beraber toplam ailesinin 3 çocuğu vardır. Bir tane kendisinden büyük ablası bir tane de kendisinden küçük kardeşi bulunmaktadır. Kendisinden küçük olan erkektir. Anne tarafından Selanikli, baba tarafından ise Yugoslavyalı’lıdır.

Didem Kınalı’nın boyu 1.64’dür.

Oryantal Didem Kınalı
Oryantal Didem Kınalı

Dansöz Didem ilköğretime başlayıp 3. sınıftayken okulunu bırakmak zorunda kalmıştır. Ardından tekrar okuluna devam etmiş ve liseyi bitirene kadar okumuştur. Matematiğinin zayıf ama diğer derslerinde son derece iyi olduğunu söylemiştir. Liseyi bitirdikten sonra okumayan Dansöz yinede imkanı olduğunda üniversiteye gitmek istediğini belirtmiştir.

Oryantal Didem çok zor şartlarla maddi durumunun yetersizliği sebebi ile çocukluğunu doğru düzgün yaşayamamıştır. Küçükken düğünlere gider ve düğünlerde dans etmiştir. Küçüklüğünde en büyük arzusu bir bisikletinin olmasıydı ama maddi durum sebebi ile bisikleti olmamıştır.

oryantal-didem-biyografi

En çok dansını sevdiği isimlerden biri dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’dir. O’nu çok dikkatli bir şekilde izliyor.

Her zaman dans etmeyi sevdiğini söyleyen ünlü Oryantal ailesinin vermiş olduğu desteğide hiç bir zaman unutmuyor. Onların her zaman onun yanında olması onu mutlu etmiş. Dans ederken özellikle gülmeyi çok seviyor ve gülmeden dans etmiyor.

Oryantal Didem Kınalı Hakkında Güncel Haberler

Oryantal Didem Yıllar Sonra İbo Show’a Çıktı

30 Ocak 2020’de yayınlanan İbo Show’a sürpriz konuk olarak Didem Kınalı geldi. Enfes dansıyla nefesleri tuttuk. İbrahim Tatlıses de Didem için “Ben bu işten anlıyorsam ki anlıyorum, sen Türkiye’de teksin” dedi. Ancak asıl dikkat çeken Bülent Serttaş’ın Didem’in figürlerine bakmama çabası oldu. Bazı kişiler Bülent Serttaş’ı haklı bulurken bazı kişiler de haksız buldu. Yorumlarda iz de görüşünüzü belirtebilirsiniz.

Video’nun 1.30’undan itibaren oryantal Didem’in dansını ve Bülent Serttaş’ın O’na bakmama anlarını izleyebilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın