Seda Ocak Kimdir? Hayatı

Seda Ocak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Survivor 2019 yarışmacıları teker teker açıklanmaya başlanınca bizlerde sizlere yarışmacıların özgeçmişlerini aktarmaya devam ediyoruz.Bu yazımızda da yine yarışmacılardan biri olan Seda Ocak kimdir kaç yaşında boyu kaç? gibi birçok sorunun en net cevabını sunacağız.

Seda Ocak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

17 Ağustos 1985 yılında Bursa’da doğan Seda Ocak, 1.69 metre boyunda, 55 kilo ve Aslan burcudur.Eskiden Türkiye’yi temsil etmiş olan Milli atletlerimizden biridir.2 tane çocuğu vardır ve eşinin ismi ise Yasin Ocak’tır.

Televizyonlarda ilk defa görmediğimiz isim, önceden de yine Tv 8 televizyonunda yayınlanmış olan “Ninja Warrior Türkiye” isimli yarışmaya katılmıştır.Bu yarışmanın ilk turunda elenmiş olan isim yaklaşık 5 sene sonra tekrar bir yarışma ile ekranlarda olmanın heyecanını yaşıyor.

Atletizme ikiz kardeşi ile başlamış olan isim, ardından bu işi meslek olarak yapmaya başlamış ve Milli atletcilerden biri olmuştur.2003 tarihinde evlenmesiyle birlikte atletizm sporunu bırakmış olan isim o yıldan itibaren antrenör olarak görev almaya başlamıştır.kimdirkim.com Survivor’a katılmak için yorucu bir tempoda çalışmış olan isim, özellikle hırslı bir yapısı ile beraber yarışmada iyi işler yapacağını söylemiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.