Özge Yağız Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Özge Yağız Kimdir?

Adını Sen Koy isimli yapımda sergilediği başarılı rol ile oyunculuğa hızlı bir giriş gerçekleştirmiş ve kariyerini başka dizilerle devam ettiren güzel isim Özge Yağız kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? bütün yanıtlarını ve daha birçok ayrıntıyı makalemizde okuyabileceksiniz.

Özge Yağız Kimdir? Biyografisi

10 Nisan 1997 tarihinde doğan Özge Yağız, 1.68 metre boyunda, 54 kilo ve Koç burcudur.Eğitimini Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde tamamlamış olan isim ardından ise No:10 Studios’a yazılarak burada oyunculuk dersleri almıştır.

Hasan Güngör menajerliğe bağlı olarak oyunculuk mesleğini sürdüren isim, ilk olarak ekranlara “Adını Sen Koy” adındaki dizi ile çıkmıştır.Bu dizide Zeliha ismi ile izlemiş olduğumuz oyuncu, dizide herkesin beğenisini kazanarak ilk projesinde önemli bir yükselme elde etmiştir.

İkinci oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarındaki “Yemin” isimli dizi ile gerçekleştirmiş olan oyuncu bu dizide Reyhan karakterini canlandıran kişidir.

Ailesine düşkün oyunculardan biri olan güzel isim, genellikle zamanını ailesi birlikte ve eğlenerek geçirmeyi seviyor.Kimdirkim.com Hedefleri arasında ileride sinemada da rol almak olan oyuncu, hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi sürdürüyor.

Rol Aldığı Diziler

2017 – Adını Sen Koy
2019 – Yemin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir