Bahadır Buyruk Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Bahadır Buyruk Kimdir?

Oyunculuktaki başarısını her geçen yıla oranla daha da geliştiren ve oynadığı tüm dizilerde önemli bir performans sergilemiş oyuncu Bahadır Buyruk kimdir? işte sizlere oyuncunun merak edilenlerinden derlediğimiz özgeçmişini sunuyoruz.

Bahadır Buyruk Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

1991 tarihinde Elazığ ilimizde hayata merhaba demiş olan oyuncu Bahadır Buyruk, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünü mezunudur.Okulu bitirmesinin ardından oyunculukla tanışmış olan isim ilk olarak bazı Tiyatrolarda akabinde ise dizilerde boy göstermiştir.

Öncelikle İstanbul Devlet Tiyatrosunun çeşitli oyunlarında izlemiş olduğumuz isim, “Cehennem” ve “Yakaranlar” isimli 2 oyunda rol almıştır.Tiyatro macerasında izleyicilerden tam not almış olan oyuncu, 2016 tarihinde ise ilk dizi tecrübesini “Kanıt:Ateş Üstünde” isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.Aynı yıl “Dönüş” ve “The Woman İn Purple” isimli 2 kısa filmde oynamıştır.

2017 yılında “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Hakan karakteri ile izlemiş olduğumuz oyuncu, 2018 senesinde ise “Vatanım Sensin” dizisinde bir Yunan Askerini canlandırmıştır.

Son olarak “Avlu” ve “Nöbet” isimli dizilerde görmüş olduğumuz oyuncu giderek çıtasını oyunculuk açısından yükseltmektedir.

Boş vakitlerini genellikle yakın arkadaşları ile birlikte değerlendiren başarılı oyuncu ayrıca Tiyatro ile de ilgilenmeyi sürdürüyor.www.kimdirkim.com

Bahadır Buyruk Oynadığı Diziler Nedir?

2016 – Kanıt: Ates Üstünde
2017 – Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz
2018 – Vatanım Sensın
2018 – Avlu
2019 – Nöbet

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.