Gökberk Demirci Kimdir? Hayatı

Gökberk Demirci Kimdir?

2012 tarihinden günümüze kadar birtakım yapımlarda izlemiş olduğumuz ve kariyerini doğru adımlarla sürdüren yakışıklı isim Gökberk Demirci kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, boyu, kilosu nedir? hep birlikte gelin şimdi bu soruların cevaplarına bakalım.

Gökberk Demirci Kimdir? Biyografisi

20 Ekim 1989 tarihinde Kocaeli’de doğan Gökberk Demirci, Aslen Adanalı bir oyuncudur.Çok sayıda şehirde yaşamış olan isim, ayrıca sporcu kişiliğinle de ön plana çıkmış olan bir isimdir.Kardeşi 18 yaşındayken Motor kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir.Kardeşinin vefatının ardından kendiside Motosikleti bırakmış ve ailesinin her zaman yanında olmuştur.

Gökberk Demirci’nin boyu 1.81 cm, kilosu 79, burcu ise Terazi’dir.Ela gözlü olan oyuncu ayrıca Kestane rengi saçlara sahiptir.

Öncelikle bazı küçük Tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuk ile ilgilenmeye başlayan isim, Aktör-ist Tiyatro ve Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda eğitim almıştır.Yeteneği sadece oyunculuk ile sınırlı kalmayan isim ayrıca çok iyi derece kılıç kalkanı kullanmaktadır.Spor ile de uzun zamandır yaşayan isim basketbol, muay ve boks gibi sporlarda da oldukça başarılıdır.

visum china
visum china

2012 yılında “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” adındaki dizide rol alan [saritext]Gökberk Demirci[/saritext], 2013 tarihinde ise ” Osmanlı’da Derin Devlet” dizisinde oynamıştır.Bu iki proje sayesinde ünlenmiş olan isim, arkasından ise 2015 yılında “Demir Atlı Gringo” isimli filmde yer almıştır.

2016 tarihinde çıkış gerçekleştiren oyuncu “Adını Sen Koy” dizisinde bulunmuştur.Ünlü isim son olarak ise Yemin dizisinde başrol oyuncusu olmuştur.

Çekimler dışındaki vakitlerini genellikle hayvanlarla ve müzik dinleyerek geçiren isim, hayvanları çok seven oyunculardan biridir.www.kimdirkim.com Fazla diziler dışında ekran önünde olmayı sevmeyen isim, bu nedenle de çoğu kişi tarafından sevilmektedir.

Gökberk Demirci Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2012 – Bır Zamanlar Osmanlı Kıyam
2013- Osmanlı’da Derin Devlet
2015 – Demır Atlı Fringo (Film)
2016 – Adını Sen Koy
2016 – Hayatimin Aşkı
2016 – Yıldızlar da Kayar (Film)
2017 – Malazgirt 1071 (Film)
2019 – Yemin

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir