Melisa Şalgam Kimdir?

Melisa Şalgam Kimdir?

Arka Sokaklar isimli dizinin kadrosuna dahil edildikten sonra diziyi takip eden kişilerin güzelliği ile hayatını merak etmiş olduğu oyunculardan biri olan Melisa Şalgam kimdir? zamanla daha fazla yapımda izleyeceğimiz güzel oyuncuya ait bilgiler makalemizde.

Melisa Şalgam Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

4 Ocak 1996 tarihinde Samsun’da doğan Melisa Şalgam, 1.75 metre boyunda, 58 kilo ve Oğlak burcudur.5 yaşındayken ailesi ile beraber Antalya’da yaşamaya başlamış olan isim, ilkokula da Antalya’da başlamış ve liseyi de burada bitirmiştir.

Lise yıllarında bir süre kadar Tiyatro dersleri almış olan isim akabinde ise Üniversiteyi kazanmış ve İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur.Üniversite’de almış olduğu oyunculuk eğitimi ile birlikte 2016 tarihinde oyunculuk yapmaya başlayan isim ilk olarak “Benim Adım Feridun” filminde rol almıştır.

2017 tarihinde oyunculuğunu “Firardayız” isimli filmle devam ettiren güzel isim, son olarak ise 2018 tarihinde Arka Sokaklar dizisine dahil olmuştur.Kimdirkim.com 2018 tarihinden itibaren bu dizide yer alan oyuncu dizide dikkatleri üstüne çekmiştir.

Oyunculuk dışında piyano, solfej ve şan eğitimi de almış olan güzel isim, doğayı ve gezmeyi seven insanlardan biridir.Bakalım Arka Sokaklar dizisinden sonra hangi projede nasıl bir rol ile kendisini izleyeceğiz?

Melisa Şalgam’ın Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2016 – Benim Adım Feridun (Film)
2017 – Firardayız (Film)
2018 – Arka Sokaklar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın