Bahar Şahin Kimdir Biyografisi Hayatı

Bahar Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu

O Hayat Benim adındaki dizide rol alarak oyunculuk serüvenine adım atmış ve bu dizide hem çok iyi bir performans elde etmeyi başarmış hem de güzelliğinle merak edilen bir kişi olmuş oyuncu Bahar Şahin kimdir? kaç yaşında boyu kaç? tüm detaylarını sizler yazımızın içerisinde görebileceksiniz.

Bahar Şahin Kimdir? Hayatı

26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da hayata merhaba demiş olan Bahar Şahin, 1.65 metre boyunda, 52 kilo ve İkizler burcudur.14 yaşına kadar Başkent Ankara’da yaşamış olan genç isim anne ile babasının ayrılmasının ardından İstanbul’a giderek eğitimini burada sürdürmüştür.Ailesine küçüklüğünden beri çok fazla düşkün olan oyuncu aynı şekilde yakın arkadaşlarına da ailesi kadar düşkün bir isimdir.

Aşklarını genelde platonik bir şekilde yaşamış olan Bahar Şahin, bunda utangaçlığının payının büyük olduğunu söylemiştir.Okul zamanlarında okuldaki tiyatro topluluğuna katılmış isim ardından ise Ankara’da bulunan başka bir tiyatro merkezine yazılmıştır.

Bir gün ailesinle beraber uzun süredir gitmiş olduğu bir mekana gitmiş ve orada yemek yerken şans eseri Arzu Eğmir ile tanışmıştır.Bu tanışma onun yaşantısınında değişmesine neden olmuş ve o kişi onu ünlü yönetmenlerden Merve Girgin ile tanıştırmıştır.Bu tanışma onun O Hayat Benim Adındaki dizinin kadrosuna dahil olmasına neden olmuş ve bu sayede ilk dizisi için hazırlıklarını yaparak sete gitmiştir.

visum china
visum china

“O Hayat Benim” isimli diziden sonra Trt ekranlarında yayınlanmış olan Lise Devriye isimli dizide rol alan genç oyuncu bu diziden sonra ise Kayıt Dışı adındaki dizinin kadrosuna katılmıştır.Bu diziyi ise Yol Arkadaşım 2 filmi takip etmiştir.2019’da ise “Zalim İstanbul” dizisinde oynamıştır.

Yalana tahammülü olmadığını belirtmiş olan ünlü oyuncu mevsimlerden ise en cok kış ayını seviyor.

Bahar Şahin Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – O Hayat Benim
2017 – Lise Devriyesi
2017 – Kayıt Dışı
2017 – Oha Diyorum (film)
2018 – Servet
2018 – Yol Arkadaşım 2 (film)
2019 – Zalim İstanbul

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Bahar şahin çok kaliteli bir oyuncu yeni bir dizide oynayacagini öğrendim mutlu oldum ınsallah başarili olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir