Bahar Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Bahar Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu

O Hayat Benim adındaki dizide rol alarak oyunculuk serüvenine adım atmış ve bu dizide hem çok iyi bir performans elde etmeyi başarmış hem de güzelliğinle merak edilen bir kişi olmuş oyuncu Bahar Şahin kimdir kaç yaşında boyu biyografisi tüm detaylarını sizlere yazımızın içerisinde görebileceksiniz.

Bahar Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü isimlerden Bahar Şahin, Başkentimiz olan Ankara ilimizde hayata merhaba demiş 2018’e göre 21 yaşında bulunan bir kişidir.1997’li olan oyuncu 4 Mayıs günü doğmuştur.On dört yaşına kadar Ankara’da yaşamış olan genç isim anne ile babasının ayrılmasının ardından İstanbul’da eğitimini sürdürmüştür.Ailesine küçüklüğünden beri çok fazla düşkün olan oyuncu aynı şekilde yakın arkadaşlarınada ailesi kadar düşkün bir isimdir.Boyu 1.65’dir.

Aşklarını genelde platonik bir şekilde yaşamış olan oyuncu bunda utangaçlığının payının büyük olduğunu söylemiştir.Okul zamanlarında okuldaki tiyatro topluluğuna katılmış isim ardından ise Ankara’da bulunan başka bir tiyatro merkezine yazılmıştır.

Bir gün ailesinle beraber uzun süredir gitmiş olduğu bir mekana gitmiş ve orada yemek yerken şans eseri Arzu Eğmir ile tanışmıştır.Bu tanışma onun yaşantısınında değişmesine neden olmuş ve o kişi onu ünlü yönetmenlerden Merve Girgin ile tanıştırmıştır.Bu tanışma onun O Hayat Benim Adındaki dizinin kadrosuna dahil olmasına neden olmuş ve bu sayede ilk dizisi için hazırlıklarını yaparak sete gitmiştir.

O Hayat Benim isimli diziden sonra Trt ekranlarında yayınlanmış olan Lise Devriye isimli dizide rol alan genç oyuncu bu diziden sonra ise Kayıt Dışı adındaki dizinin kadrosuna katılmıştır.

Yalana tahammülü olmadığını belirtmiş olan ünlü oyuncu mevsimlerden ise en cok soğuk ayları seviyor.

Bahar Şahin Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – O Hayat Benim
2017 – Lise Devriyesi
2017 – Kayıt Dışı
2017 – Oha Diyorum (film)
2017 – Yol Arkadaşım (film)
2018 – Servet

Bahar Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bahar şahin çok kaliteli bir oyuncu yeni bir dizide oynayacagini öğrendim mutlu oldum ınsallah başarili olur

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın