Özgür Can Çoban hayatı ve biyografi, Özgür Can Çoban kimdir, nereli, Özgür Can Çoban kaç yaşında

Özgür Can Çoban Kimdir? Özgür Can Çoban Kaç Yaşında, Nereli?

Özgür Can Çoban hayatı ve biyografi, Özgür Can Çoban kimdir, nereli, Özgür Can Çoban kaç yaşında gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Özgür Can Çoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Özgür Can Çoban 14 Kasım 1994 tarihinde Kırşehir’de dünyaya gelmiştir. Liseye giderken Trt Müzik programlarında vokal ses olarak çalışmaya başlayan Özgür Can, TRT’nin yapmış olduğu ses yarışmalarında birincilikler kazanarak aynı yıl içerisinde TRT kurumun da Türk Halk Müziği “Sözleşmeli Ses Sanatçısı” olarak görev aldı. ODTÜ’de düzenlenen çok sayıda usta sanatçının katıldığı ”Ustalar Arasında” etkinliğinde yer alan en genç sanatçı olarak ödüllendirildi. Emel Sayın, Zara, Kenan Doğulu, Nükhet Duru, gibi sanatçılara vokallik yaptı. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’nden Yüksek Onur Derecesi ile Mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Performans Anasanat Dalı Çalgı – Ses Yüksek Lisans Programını Birincilik ile kazandı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir