Pqueen kimdir, nereli, Pqueen  kaç yaşında, Pqueen  boyu, kilosu kaç, Pqueen sevgilisi kimdir

Pqueen Kimdir? Pqueen Kaç Yaşında, Nereli? Sevgilisi Kim?

Pqueen kimdir, nereli, Pqueen  kaç yaşında, Pqueen  boyu, kilosu kaç, Pqueen sevgilisi kimdir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Pqueen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sosyal medyada Pqueen adı ile tanınan Büşra Pelin Baynazoğlu 18 Temmuz 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Pqueen aslen Rizeli’dir. Pqueen ilk olarak internet kafede GTA Vice City oynayarak oyun oynamaya başlamıştır. TRT çocuk ve gençlik halk dansları topluluğunda yer almıştır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pedogojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Şu anda ise Kütahya Dumlupınar Üniversitesi işletme fakültesinde yüksek lisans yapmaktadır.

Pqueen ilk olarak Twitch platformunda 2017 yılında yayın yapmaya başlamıştır. 2019 yılında NoobStar yarışmasına katılmıştır. Yarışmada Jahrein ve PintiPanda ikilisinin oluşturduğu jüri ekibinin karşısına çıktı. Bu yarışmada kendisine rakip olan yarışmacılar arasında ise Elraen, Toqtir ve Zade gibi günümüzün popüler yayıncıları yer alıyordu. Pqueen, NoobStar yarışmasında sona kalamamış olsa da Twitch kanalı için büyük bir kitle edinmiş olarak yarışmaya veda etti.

Pqueen Boyu Kaç?

Pqueen 1.58 boyundadır.

visum china
visum china

Pqueen Kaç Kilo?

Pqueen 54 kilodur.

Pqueen Evli mi?

Pqueen bekardır.

Pqueen Sevgilisi Var mı?

Pqueen sevgilisi ile üniversite yıllarından tanışmaktadır. Pqueen’in sevgilisinin adı Batu’dur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir