Özlem Gürses Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi

Özlem Gürses Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Başarılı sunucu Özlem Gürses kimdir, Özlem Gürses Hayatı, Özlem Gürses biyografisi son zamanlarda çok aranmaktadır. Bu yazımızda Özlem Gürses nereli, Özlem Gürses kaç yaşında, Özlem Gürses evli mi, Özlem Gürses eşi kim, Özlem Gürses kimin kızı sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Özlem Gürses Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Özlem Gürses kaç yaşında diye soruyorsanız Özlem Gürses’in doğum tarihi 18 Ağustos 1970 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Özlem Gürses Ted Ankara Koleji’nde ilköğretim ve lise eğitimlerini tamamladı. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü kazandı ve bölüm birincisi olarak ODTÜ Mimarlık Bölümü’ne geçiş yaptı. Yüksek lisans yaparken bir trafik kazası geçirdi. Özlem Gürses’in mesleği derseniz farklı konularda donanıma sahiptir. Özlem Gürses Türk gazeteci, haber sunucusu, halkla ilişkiler ve iletişim uzmanıdır.

Özlem Gürses Evli mi, Eşi Kim ve Oğlu

Özlem Gürses evli mi sorusu merak edilmektedir. Özlem Gürses’in eşinin adı Mustafa Türkay Tatar’dır ve 1 tane çocukları vardır. Özlem Gürses’in oğlunun adı Uzay’dır.

Özlem Gürses Kimin Kızı

Özlem Gürses kimin kızı sorusu internette çok aranmaktadır. Özlem Gürses’in babası akademisyen Prof. Dr. Ömer Lütfi Gürses ve 2019 yılının Mayıs ayında hayatını kaybetmiştir.

Özlem Gürses Tatar kimdir, eşi kim ve oğlu

Özlem Gürses’in Kariyeri

Özlem Gürses ilk kez ATV haber merkezinde muhabir olarak başladı. Star TV kanalında Gece Hattı ile Kırmızı Koltuk programlarında çalıştı. Özlem Gürses siyasetçiler, bakanlar, Başbakan ve Cumhurbaşkanları ile röportaj yaparak önemli haberler yaptı. Star TV kanalında 1998-1999 yıllarında Gece Hattı programının sunuculuğunu üstlendi. Sonrasında HaberTürk kanalında 20.Saat, 13 Ajansı, Bildiğin Gibi Değil, Burası Haftasonu, HaberTürk Gündem programlarının hazırlığını ve sunuculuğunu üstlendi.

Kanal 1 kanalında haber müdür yardımcılığı ve Özlem Gürses’le Bakış ve Şahane Çocuklar programları ile yapımcılık ve editörlük görevlerini üstlendi. Özlem Gürses ünlü kişileri ağırladığı Özlem Gürses’le Çizgi Dışı programını yaptı. TV8 kanalında 3Yüz ve Her Pazar Açıkça programlarını sundu. Uzun yıllar Artı Bir TV haber sunuculuğunu üstlendi. Özlem Gürses Halk TV’de 2020 yılında program sunmaya başladı.

Özlem Gürses kimdir, Özlem Gürses nereli, Özlem Gürses kaç yaşında, Özlem Gürses evli mi, Özlem Gürses kimin kızı

Özlem Gürses kimdir, Özlem Gürses nereli, Özlem Gürses kaç yaşında, Özlem Gürses evli mi, Özlem Gürses kimin kızı gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Özlem Gürses ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir