Pelin Ermiş Kimdir?

Pelin Ermiş Kimdir?

Aşk-ı Memnu dizisinle beraber tanınmış olan oyunculardan biri olan ve yıllar geçtikçe güzelliğine güzellik katan başarılı oyuncu Pelin Ermiş hakkında ayrıntıları bu makalemiz içinde bulabilirsiniz.

Pelin Ermiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

20 Ağustos 1982 tarihinde İzmir’in Buca ilçesinde hayata gözlerini açan Pelin Ermiş, aslen de İzmirli olan bir oyuncudur.Çocukluğu memleketi İzmir’de geçmiş olan isim doğum tarihi nedeniyle Aslan burcudur.

İlk olarak oyunculuk yapmaya okul sıralarındayken adım atmış olan güzel isim, öncelikle tiyatrolarda çeşitli oyunlarda oynamış akabinde ise dizilerde yer almaya başlamıştır.kimdirkim.com 2007 yılında “Vazgeç Gönlüm” dizisi ile beraber oyunculuk yapmaya başlayan ünlü oyuncu bu dizide Zeliha karakterini canlandırmıştır.

2008 tarihinde “Aşk-ı Memnu” dizisinde canlandırmış olduğu Cemile karakteri ile dikkat çekmiş olan ünlü isim, bu dizinin ardından ise “Adını Feriha Koydum” dizisinde rol almıştır.

En son olarak “Bekçi” ve “Kiraz Mevsimi” isimli filmlerde görmüş olduğumuz oyuncu yeni dizilerde de yer alacağının sinyallerini veriyor.

Pelin Ermiş Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2018 – Kiraz Mevsimi (Film)
2018 – Bekçi (Film)
2018 – Avlu
2016 – Hangimiz Sevmedik
2012 – Adını Feriha Koydum
2010 – Cehennem (Film)
2008 – Aşk-ı Memnu (Cemile)
2007 – Vazgeç Gönlüm

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın