Pırılay Pekpak kimdir, nereli, Pırılay Pekpak kaç yaşında?

Pırılay Pekpak Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Daha önce O Ses Türkiye yarışmasında çeyrek finale kadar yükselmiş Pırılay Pekpak’ın hayatını derledik. Peki Pırılay Pekpak kimdir, nereli, Pırılay Pekpak kaç yaşında? İşte Pırılay Pekpak hakkında detaylar.

Pırılay Pekpak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Pırılay Pekpak kaç yaşında? 2022 yılı itibari ile 33 yaşındadır. 9 yaşındayken piyano eğitimi almıştır. Sınavı kazanarak Mersin Devlet Opera ve Balesi çocuk korosuna kadrolu olarak girmiştir. Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nde okudu. Ardından Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Birincilik ile girmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Pırılay Pekpak 2017 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Performası ile 3 jüri üyesini döndürmeyi başarmıştır. Pırılay Pekpak tercihini Athena Gökhan’dan yana kullanmıştır. Çeyrek finale kadar yükselmiştir. Par Medya etiketiyle 8 Mart 2022 tarihinde “Son Kez” isimli tekli çalışmasını yayınladı.

Son Kez şarkı sözleri ile

Anlamı yok ki bazen
Açılır yaralar acıtır amansız
Özgür kalmaz uçup giden
Asıl esaret kaçarak başlayandır

Dur bi son kez daha
Yanına gelipte sarılsaydım
Aşkın içindeki acıyla
Yüreğimi ateşinde kavursaydım

Dur son kez daha
Yanına gelipte sarılsaydım
Aşkın içindeki acıyla
Yüreğimi fırtınanda savursaydım

Pırılay Pekpak Instagram Hesabı

instagram.com/pirilaypekpakofficial

Pırılay Pekpak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.