Tuğba Yılmaz kimdir, nerelidir, Tuğba Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne?

Tuğba Yılmaz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Tuğba Yılmaz’ın hayatını derledik. Peki Tuğba Yılmaz kimdir, nerelidir, Tuğba Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne? İşte Tuğba Yılmaz hakkında detaylar.

Tuğba Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tuğba Yılmaz 2 Mayıs 1994 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Tuğba Yılmaz 2016 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü bitirdi. 2016-2018 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol aldı. Ayrıca özel tiyatroda da çalıştı. 2019 senesinde İstanbul’a yerleşti ve 2019 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da rol aldı. Aynı yıl Bkm Mutfak’a katıldı. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer almaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tuğba Yılmaz kimdir, nerelidir, Tuğba Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne?

Tuğba Yılmaz Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/tugbayiilmaaz

twitter.com/benbrokoli

Tuğba Yılmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.