Recep Terzi Kimdir?

Recep Terzi Kimdir?

Rol almış olduğu bütün dizilerde rolünün hakkını hep vermiş ve her oynadığı dizinin üstüne koyarak başarılı bir kariyer elde etmiş oyuncu Recep Terzi kimdir? oluşturduğumuz özgeçmişi sizlerle.

Recep Terzi Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu

9 Temmuz 1977 İstanbul Bayrampaşa doğumlu olan Recep Terzi, 1.85 metre boyunda 89 kilo ağırlığında kumral ela gözlüdür.Aslen Bayburtlu olan oyuncu, İlkokul öğrenimini Kocaeli Gölcük’te tamamlamasının ardından maddi yetersizlikten dolayı ilkokul beşten sonra okulunu bırakmak zorunda kalmış ve ailesine katkıda bulunmak için simit satmış, ayakkabı boyacılığı yapmış ve Alüminyum doğrama atölyelerinde çıraklık yapmıştır.

1995 yılı sonrası İstanbul’un Kağıthane ilçesi Gültepe semtine yerleşmiş 1997-1998 yılları arasında Askerlik görevini Bilecik, Nevşehir ve Niğde illerinde Turizm jandarması olarak tamamlamıştır.Geçimini Taksi ve Nakliyat şöförlüğünün yanısıra zaman zaman tamir, tamirat, alüminyum, tasarım, dekorasyon ve restorasyon işleriyle sağlayan oyuncu Recep Terzi, 2014 yılından sonra çocukluğundan süre gelen tiyatroya olan muhabbetini özel eğitim kurumlarına ve Workshoplara katılarak aktif hale getirmiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi (Tiyatro) bölümü ve Tümay Özokur Atölye’den başarıyla mezun olmuştur.Sinema,kamera oyunculuğu,senaryo, özel diksiyon ve sahne dövüş teknikleri eğitimlerine katılmıştır.

Ferhan Şensoy’un yazdığı “Şahları da Vururlar” adlı oyununda Behruz ve Yusuf karakterlerini canlandırmıştır.Kimdirkim.com Arka Sokaklar dizisinde Mücahit, Elif Dizisinde Salih karakterini oynamıştır.

Recep Terzi Rol Aldığı Diziler

2012 – Muhtesem Yuzyıl
2013 – Kurtlar Vadısı Pusu (7 ve 8. sezon)
2013 – Ikı Dünya Arasında
2013 – Medcezir
2014 – Alın Yazım (1 ve 2. sezonlarda)
2014 – Elif
2015 – Arka Sokaklar

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın