Alara Turan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Alara Turan Kimdir?

Oynamış olduğu tiyatro oyunlarının ardından 2019 tarihinden itibaren dizilerde de bulunmaya başlayan oyuncu Alara Turan kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? işte cevapları makalemizde.

Alara Turan Kimdir? Biyografisi

14 Eylül 1995 tarihinde hayata gözlerini İstanbul’da açan Alara Turan, 1.67 cm boyunda, 57 kilo ve Kahverengi gözlüdür.Liseyi İstanbul’da bulunan Saint Joseph Fransız lisesinde okumuş olan oyuncu, akabinde ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın Tiyatro Bölümünü kazanarak buradan mezun olmuştur.

Çok sayıda Tiyatro oyununda sahneye çıkan güzel oyuncu, özellikle rol aldığı “Martı” adındaki tiyatro oyunu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.Bu oyunda sergilediği başarının ardından ilk defa kameraların karşısına “Kardeş Çocukları” isimli dizi ile geçen ünlü isim, “Hayal” karakteri ile dizide yer almıştır.

İlk rol aldığı yapım olmasından ötürü bu dizi genç oyuncu için son derece önemlidir.

visum china
visum china

Çoğunlukla okul arkadaşları ile gezip eğlenmeyi seven oyuncu, Instagram hesabından da sık sık paylaşım yapmaktadır.Kimdirkim.com Şimdiden izleyicilerin oyunculuğunu sevdiği ünlü isim, gelecek tarihler içerisinde de başka çok sayıda dizi ve filmde oynayacağa benziyor.

Oynadığı Diziler Nedir?

2019 – Kardeş Cocukları (Hayal)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir