Revna Çolak kimdir, nereli, Revna Çolak’ın hayatı, biyografisi, Revna Çolak kaç yaşında?

Revna Çolak Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Mihriban’ı oynayan Revna Çolak kimdir, nereli, Revna Çolak’ın hayatı, biyografisi, Revna Çolak kaç yaşında? İşte Revna Çolak hakkında merak edilen ayrıntılar…

Revna Çolak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Revna Çolak 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Revna Çolak Hanımeller reklam filmi ile oyunculuğa başladı.

Revna Çolak Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Eda Yürekli karakterini oynamıştır. Daha sonra Bir Aile Hikayesi, Şöhretler Okulu, Yargı, Kasaba Doktoru gibi yapımlarda rol almıştır. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Mihriban’ı oynamaktadır.

Revna Çolak Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Barbaros Hayreddin: Sultanin Fermanı (2022)
  • Kasaba Doktoru (2022)
  • Yargı (2022)
  • Şöhretler Okulu (2022)
  • Bir Aile Hikayesi (2019)
  • Bir Litre Gözyaşı (2018)

Revna Çolak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir