Survivor Fatih Kılıçarslan kimdir, nereli, Survivor Fatih Kılıçarslan kaç yaşında?

Survivor Fatih Kılıçarslan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2023 Gönüllüler kadrosunda yer alan Survivor Fatih Kılıçarslan kimdir, nereli, Survivor Fatih Kılıçarslan kaç yaşında? İşte Survivor Fatih Kılıçarslan hakkında detaylar.

Fatih Kılıçarslan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fatih Kılıçarslan aslen Yozgatlı’dır. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Akademisinden mezun oldu. 23 yıl Beden Eğitimi Öğretmenliği yaptı. Ayrıca 17 yıl lisanslı spor ve yaşam koçluğu yürüttü. Survivor Fatih daha önce TV8’de yayınlanan GÖZ6 yarışmasına katıldı ve yarışmada yarı finale kadar yükseldi.

Fatih Kılıçarslan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir