Oyuncu Ryan Gosling kimdir, Ryan Gosling nereli, Ryan Gosling'in hayatı, biyografisi, Ryan Gosling kaç yaşında, Ryan Gosling boyu, kilosu kaç?

Ryan Gosling Kimdir? Ryan Gosling Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Oyuncu Ryan Gosling kimdir, Ryan Gosling nereli, Ryan Gosling’in hayatı, biyografisi, Ryan Gosling kaç yaşında, Ryan Gosling boyu, kilosu kaç? İşte Ryan Gosling hakkında detaylar.

Ryan Gosling Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Ryan Gosling, 12 Kasım 1980 tarihinde Kanada’nın London şehrinde doğmuştur. Kanadalı bir aktör ve müzisyendir. İskoç, Fransız-Kanadalı ve İngiliz kökenlidir.

Gosling’in kariyeri çocuk oyuncu olarak başladı. 1990’larda Disney Channel dizisi “The Mickey Mouse Club”da rol aldı ve bu dönemde genç yaşta tanınmaya başladı. Daha sonra “Breaker High” ve “Young Hercules” gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2001 yılında “The Believer” adlı filmdeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti ve Sundance Film Festivali’nde Büyük Jüri Ödülü’nü kazandı.

Ryan Gosling, 2004 yılında “The Notebook” adlı romantik drama filmi ile geniş çapta tanındı. Bu filmdeki performansıyla birçok ödül adaylığı elde etti ve büyük bir hayran kitlesi kazandı. Gosling’in diğer önemli filmleri arasında “Half Nelson”, “Lars and the Real Girl”, “Blue Valentine”, “Drive”, “The Place Beyond the Pines”, “La La Land” ve “Blade Runner 2049” yer alıyor. Bu filmlerdeki başarılı performanslarıyla eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük övgü aldı.

Ryan Gosling Boyu, Kilosu Kaç?

Ryan Gosling, boyu yaklaşık olarak 1,84 metre ve kilosu ise yaklaşık olarak 78 kilogramdır.

Ryan Gosling Özel Hayatı

Özel hayatıyla ilgili olarak Gosling, oyuncu Eva Mendes ile bir ilişki içindedir. Çiftin iki kız çocuğu vardır. Ryan Gosling, medya ile olan ilişkisi konusunda oldukça özel biri olarak bilinir ve genellikle kişisel hayatı hakkında pek fazla bilgi vermemeyi tercih eder.

Ryan Gosling hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir