Levent Erden Kimdir, Levent Erden Kaç Yaşında, Levent Erden Eğitimi Ne, Levent Erden Ne İş Yapıyor?

Levent Erden Kimdir? Levent Erden Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Levent Erden Kimdir, Levent Erden Kaç Yaşında, Levent Erden Eğitimi Ne, Levent Erden Ne İş Yapıyor? Peki Next Akademi’nin Kurucusu Levent Erden hakkında merak edilen detaylar.

Levent Erden Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Levent Erden 1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra; lisansını ve MBA programını Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. Erden, Next Akademi’nin kurucusudur. Ayrıca Levent Erden, birçok dergi ve gazetede köşe yazıları yazmaktadır.

Levent Erden Çalışma Hayatı

Çalışma hayatına reklamcı olarak başladı. 3 yıl McCann reklam ajansında çalıştı. L’Oreal’in ilk Türk yöneticisi oldu. Pepsi Co. International Ülke Müdürlüğü yaptı. Kendi pazarlama danışmanlığı şirketini kurarak Procter & Gamble, Lynos Tetley Merlin Gerin vb. kuruluşlara hizmet verdi. Aktif TV’nin Genel Müdürlüğü yaptı.

Bilgi Üniversitesinin kuruluşu aşamasında katkıda bulundu. Havas Worldwide Türkiye grubunun kurucu ortağı. 41-29 Gençlik ve Yaratıcılık Vakfı Başkan Yardımcısı. Bilgi Üniversitesi MBA ve e-MBA programlarında “Pazarlama”, “Entegre Pazarlama İletişimi”, “Reklam ve Tüketici Davranışları” konularında dersler vermekte.

Erden, hayatının 35 yılında L’Oréal, Allied Lyons, Pepsi Co, Havas gibi çok uluslu şirketlerde üst düzey yöneticilik görevini üstlendi. Bilgi Üniversitesi’nde; interaktif iş yönetimi pazarlama ve iletişimi alanında öncü Yüksek Lisans programı Next Academy’de başkanlık ve akademisyenlik yapmaktadır.

Levent Erden hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir