Şahin Kendirci kimdir, nerelidir, Şahin Kendirci kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne, Şahin Kendirci boyu, kilosu kaç, Şahin Kendirci rol aldığı dizi ve filmler neler?

Şahin Kendirci Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

İbo Show her hafta birbirinden önemli isimleri konuk etmektedir. Bu haftanın konukları belli oldu. İbo Show konuklarından Şahin Kendirci kimdir, nerelidir, Şahin Kendirci kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne, Şahin Kendirci boyu, kilosu kaç, Şahin Kendirci rol aldığı dizi ve filmler neler? Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanınan Şahin Kendirci’nin hayatı ile ilgili detaylar merak edilmektedir. İşte Şahin Kendirci hakkında detaylı bilgiler.

Şahin Kendirci Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şahin Kendirci 19 Nisan 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şahin Kendirci’nin doğum yeri Adana’dır. 5 kardeşi olan Kendirci’nin ikiz kardeşi de vardır. İkiz kardeşinin ismi Muhammet Kendirci’dir. Küçükken katıldığı Yetenek Sizsiniz programında sesi ile izleyicileri dikkatini çekmiştir. 2014 yılında düzenlenen O Ses Çocuklar’ın şampiyonu oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fatih Artman, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz gibi oyuncuların oynadığı ve senaryosu Burak Aksak tarafından yazılan Bana Masal Anlatma filminde tamirci çırağını oynadı. 2018 yılında vizyona giren Müslüm filminde Müslüm Gürses’in gençliğini oynadı.

Şahin Kendirci kimdir, nerelidir, Şahin Kendirci kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi ne, Şahin Kendirci boyu, kilosu kaç, Şahin Kendirci rol aldığı dizi ve filmler neler?

Şahin Kendirci Aslen Nereli?

Şahin Kendirci aslen Şanlıurfalı’dır.

Şahin Kendirci Boyu Kaç?

Şahin Kendirci 1.66 boyundadır.

Şahin Kendirci Kaç Kilo?

Şahin Kendirci 60 kilodur.

Şahin Kendirci Hangi Burç?

Şahin Kendirci Koç burcudur.

Şahin Kendirci Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2019 – Şampiyon (Dizi)
  • 2018 – Müslüm (Film)
  • 2015 – Bana Masal Anlatma (Film)

Şahin Kendirci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir