ze

Zeliha Kendirci Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

İbo Show her hafta birbirinden önemli isimleri konuk etmektedir. Bu haftanın konukları belli oldu. İbo Show konuklarından Zeliha Kendirci kimdir, nerelidir, Zeliha Kendirci kaç yaşında, kaç doğumlu? Dilberay filminin oyuncu kadrosunda yer alan Zeliha Kendirci’nin hayatı ile ilgili detaylar merak edilmektedir. İşte Zeliha Kendirci hakkında detaylı bilgiler.

Zeliha Kendirci Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Zeliha Kendirci 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Zeliha Kendirci’nin doğum yeri Adana’dır. Zeliha Kendirci aslen Şanlıurfalı’dır. 5 tane kardeşi vardır. Yetenek Sizsiniz, O Ses Çocuk programları ile tanınan ve Müslüm filminde Müslüm Gürses’in gençliğini oynayan Şahin Kendirci’nin kardeşidir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

O Ses Türkiye yarışması ile tanınan Zeliha Kendirci, son olarak Dilber Ay’ın hayatını konu alan filmde yer aldı. Filmde, Dilber Ay’ın çocukluğunu canlandıran Zeliha Kendirci, sinema severler tarafından çok beğenildi.

Zeliha Kendirci kimdir, nerelidir, Zeliha Kendirci kaç yaşında, kaç doğumlu, boyu, kilosu kaç, sevgilisi var mı, kimdir

Zeliha Kendirci Instagram Hesabı

instagram.com/zelhakendirci

Zeliha Kendirci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir