Salih Kaptan kimdir, nerelidir, Salih Kaptan kaç yaşında, Salih Kaptan evli mi, eşi kimdir?

Salih Kaptan Kimdir?

29 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen Şarkılar Bizi Söyler programına Rumeli Balkan müziğinin en sevilen isimlerini ağırladı. Müzik şöleninin yaşandığı gecede, Suzan Kardeş yorumladığı “Saoroma, Na Sirce Mi Leji Mila Mamo, Çayuriye” gibi şarkılarla kendisine hayran bıraktı. Rumeli türkülerinin efsane yorumcusu Arif Şentürk düetleriyle müzik ziyafetinde yerini aldı. Arif Şentürk, “Deryalar” türküsünde Rumeli Ekrem ile buluşurken “Safiye” türküsünde Murat Balkan ile kulakların pasını sildi. Orkestra Nazmiler, 9/8’lik ritimlerle gecenin temposunu arttırdı. Orkestra Nazmiler “Para Bizde, Yedin Paraları gibi şarkılarıyla keyifli anlar yaşattı

Zaman zaman kederli türkülerle hüzünlenen gece Balkan oyun havalarıyla şenlendi. 3 farklı halk oyunları ekibi, dans gösterileriyle muhteşem sahne şovlarına imza atıldı. Sami Levi kıpır kıpır şarkıları, türküleri ve eğlenceli danslarıyla kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Uzun zaman sonra yeni şarkısı ile dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sami Levi “Şamata” ismini verdiği yeni şarkısını da ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de dinleyici ile buluştu. Rumeli Ekrem’e “Güldaniyem, Kahveyi Kavururlar” gibi türküleri yorumlayacağı gecede halk oyunları ekibi yöresel danslarıyla eşlik etti.

Şarkılar Bizi Söyler müzik programı başladığı günden itibaren konukları merak konusu oldu. Programın konuklarından Orkestra Nazmiler’in üyeleri kim gibi sorular aranmaya başlandı. Bu yazımızda Orkestra Nazmiler’in solisti Salih Kaptan’ın hayatını, biyografisini derledik. Salih Kaptan kimdir, nerelidir, Salih Kaptan kaç yaşında, Salih Kaptan evli mi, eşi kimdir?

Salih Kaptan Kimdir?

Salih Kaptan Ork Nazmiler grubunun solistidir. Para Bizde şarkısı ile büyük çıkış yapmışlardır. Para Bizde şarkısının söz ve müziği Salih Kaptan’a aittir. Balkanlarda grup olarak önemli işlere imza atmışlardır.

visum china
visum china

Türk müziğinin iki başarılı yorumcusu Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi aynı sahnede bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in konuklarından biri oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Para Bizde Şarkı Sözleri

Düşmanlarla Yarışırız Para Çok Para Çok
Mankenlerle Yarışırız Güzeliz Çok Çok
Bütün Gözler Üstümüzde Çekemeyen Çok Çok
Fiyakalı Arabamız Var Havamız Çok

Para Bizde Şöhret Bizde
Sizde Ne Var Haydi Söyle
Hayat Bizde Her Şey Bizde
Sizde Ne Var Haydi Söyle

Çakallarla Yarışırız Para Çok Para Çok
Sosyeteye Karışırız Kaliteyiz Çok Çok
Ailemiz Zirvede Markayız Çok Çok
Bomba Gibi Geliyoruz Gezeriz Çok

Para Bizde Şöhret Bizde
Sizde Ne Var Haydi Söyle
Hayat Bizde Her Şey Bizde
Sizde Ne Var Haydi Söyle

Ork Nazmiler üyesi Salih Kaptan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir