Şarkıcı Şiva Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu

Şiva Kimdir?

Hem şarkıcılığı hem de oyunculuğu cok beğenilen, güzelliği ile de çok sayıda kişiyi kendine hayran bıraktıran ünlü Şarkıcı Şiva ile ilgili bilgileri bu biyografimizde okuyabilirsiniz.

Şiva Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

20 Mayıs 1991 tarihinde Ankara’da hayata merhaba diyen Şiva Behrouzfar, 1.74 metre boyunda, 56 kilo ve Boğa burcudur.Şarkı söylemeye başlamadan önce oyunculuk eğitimleri almış olan güzel isim, Osman Yağmurdereli Sanat Akademesi’nde ve Ayla Algan’dan özel dersler almıştır.

Bilkent Üniversitesi mezunu olan Şiva, ilk olarak “Küçük Ağa” isimli dizide yer almış ardından da Ankara’dan İstanbul’a giderek İstanbul’a yerleşmiştir.Bu dizi sonrası “Yeni Gelin” dizisinde rol alan ünlü isim ardından ise “Başımız Belada” isimli filmde oynamıştır.

2016 tarihinde müzik yaşamına başlamış olan Şiva, Cadı isminde tekli bir parça çıkarmıştır.Bu parçanın ardından ise çıkarmış olduğu tekli çalışmalar; Kabahat, Ağlayacak ve Tatlı Telaş isimli parçalardır.

Şiva Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Küçük Ağa
2018 – Yeni Gelin
2019 – Başımız Belada

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir