Şebnem Dilligil kimdir, nereli, Şebnem Dilligil kaç yaşında, Şebnem Dilligil evli mi, eşi kimdir?

Şebnem Dilligil Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gönül Dağı dizisinde Halime karakterini oynayan Şebnem Dilligil’in biyografisini hazırladık. Peki Şebnem Dilligil kimdir, nereli, Şebnem Dilligil kaç yaşında, Şebnem Dilligil evli mi, eşi kimdir? İşte Şebnem Dilligil hakkında detaylar.

Şebnem Dilligil Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şebnem Dilligil 1960 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1981 senesinde Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Bölümünü tamamladı. Aynı sene Devlet Tiyatroları’nda çalışmaya başladı. Küçük Prens, Yaban Ördeği, Babayiğit, Bir Yastıkta, Sevgili Doktor, Salıncakta İki Kişi, Fil Adam, İkinci Bölüm gibi oyunlarda başroller üstlendi. Gönül Dağı dizisinde Halime karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Şebnem Dilligil Evli mi?

Şebnem Dilligil kiminle evli? Şebnem Dilligil oyuncu Rahmi Dilligil ile evlidir.

Şebnem Dilligil hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.