Seçkin Piriler kimdir, nereli, Seçkin Piriler'in hayatı, biyografisi, Seçkin Piriler kaç yaşında, Seçkin Piriler evli mi?

Seçkin Piriler Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Survivor 2023’ün yarışmacı kadrosunda yer alan Seçkin Piriler kimdir, nereli, Seçkin Piriler’in hayatı, biyografisi, Seçkin Piriler kaç yaşında, Seçkin Piriler evli mi? İşte Seçkin Piriler hakkında detaylar.

Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Seçkin Piriler 29 Aralık 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncudur.

Seçkin Piriler 1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı.

visum china
visum china

Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv’de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun “Kime Ne” müzik klibinde oynadı. Seçkin Piriler Survivor 2023 yarışmasına katılmıştır.

Seçkin Piriler Evli mi?

Seçkin Piriler 24 Mart 2010 tarihinde Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Seçkin Piriler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.