Seçkin Piriler kimdir, nereli, Seçkin Piriler'in hayatı, biyografisi, Seçkin Piriler kaç yaşında, Seçkin Piriler evli mi?

Seçkin Piriler Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2023’ün yarışmacı kadrosunda yer alan Seçkin Piriler kimdir, nereli, Seçkin Piriler’in hayatı, biyografisi, Seçkin Piriler kaç yaşında, Seçkin Piriler evli mi? İşte Seçkin Piriler hakkında detaylar.

Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Seçkin Piriler 29 Aralık 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncudur.

Seçkin Piriler 1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı.

Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv’de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun “Kime Ne” müzik klibinde oynadı. Seçkin Piriler Survivor 2023 yarışmasına katılmıştır.

Seçkin Piriler Evli mi?

Seçkin Piriler 24 Mart 2010 tarihinde Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Seçkin Piriler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir