Nazlıcan Elestekin kimdir, nereli, Nazlıcan Elestekin'in hayatı, biyografisi, Nazlıcan Elestekin kaç yaşında?

Nazlıcan Elestekin Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Spor muhabiri ve sunucusu olan Nazlıcan Elestekin kimdir, nereli, Nazlıcan Elestekin’in hayatı, biyografisi, Nazlıcan Elestekin kaç yaşında? İşte Nazlıcan Elestekin hakkında detaylar.

Nazlıcan Elestekin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nazlıcan Elestekin 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Özel Bilkent Lisesi’nden mezun olduktan sonra ABD’deki Santa Monica College’da İletişim ve Medya eğitimi almıştır. Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Nazlıcan Elestekin, 2013 yılında Londra’da Miss Turkey adaylarından biri olarak Türkiye’yi Top Model Worldwide’da temsil etmiştir. NTV, TRT ve CNN gibi kanallarda çeşitli görevlerde bulunan Nazlıcan Elestekin, Adana Demir Spor Kulübü’nün dijital medya sorumlusu olarak görev yapmıştır.

Nazlıcan Elestekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir