Selin Dumlugöl Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Selin Dumlugöl Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Atv’nin hemen hemen her hafta Zirve’de yer almış olduğu dizisi olan Aşk ve Mavi dizisinin güzel oyuncularından biri olan, ve insanların hakkında bilgilerini merak ettiği oyuncu Selin Dumlugöl kimdir? bu konumuzu sadece güzel oyuncunun özgeçmişi ile ilgili bilgilere yer vereceğiz.

Selin Dumlugöl Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Selin Dumlugöl, doğum tarihi 12 Ekim 1992’dir.İzmirli oyuncularımızdan biri olan güzel isim lise eğitimini İzmir’de okuduktan sonra bir takım oyunculuk alanında eğitim görmüştür.Dış görünüşü olarak son derece beğenilen bir isim olan oyuncunun boyu 1.63 cm, kilosu 54 ve gözlerinin rengi ise yeşildir.

Oyunculuk eğitimlerinde en önemli adımı Haldun Dormen Tiyatrosu’na yazılarak atmıştır.Burada bir süre kadar oyunculuk ile ilgili herşeyi öğrenmiş ardındanda tiyatrolarla beraber kariyerinde hızlıca ilerlemiştir.Şu zamana kadar 4 tane tiyatro oyununda yer almış olan oyuncunun oynamış olduğu tiyatrolardan birincisi Bir Yaz Gecesi Rüyası adındaki oyundur ardından ise Bir Şehnaz Oyun ve 7 Kocalı Hürmüz oyuncunun diğer oynamış olduğu tiyatro oyunlarıdır.

visum china
visum china

Tiyatro’nun ardından ilk olarak 2013 senesinde Tatar Ramazan adındaki dizide rol almıştır.Sonrasında 2014 tarihinde ise bir başka dizi olan Şeref Meselesi adındaki dizi yer almış olduğu ikinci dizidir.Son olarak Aşk ile Mavi dizisinde yer almakta olan oyuncu güzelliği ve sempatik tavırlarınla bir çok diziyi izleyen kişinin bu kim dedi bir isim olmuştur.

Selin Dumlugöl Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Tatar Ramazan
2014 – Şeref Meselesi (3-6 bölümler)
2014 – Unutursam Fısılda (Film)
2016 – Aşk ve Mavi

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.