Seren Uzun kimdir? kaç yaşında nereli boyu kilosu nedir?

Seren Uzun Kimdir?

Önce O Ses Türkiye ardından da çıkarmış olduğu single parça ile fan kitlesini her geçen gün arttıran ünlü isim Seren Uzun kimdir, kaç yaşında, burcu, nereli, boyu ve kilosu kaçtır gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Seren Uzun Kimdir, Biyografisi, Hayatı

Seren Uzun kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Seren Uzun’un doğum tarihi 11 Nisan 1992 yılıdır. İlkokul eğitimine memleketi olan Beşikdüzü’nde başlamış olan isim, ilk, orta ve lise eğitimlerini burada okumuş ardından ise Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olmuştur. Okul bittikten sonra toplam 2 yıl boyunca Müzik Öğretmenliği yapmış olan isim, ardından ise Öğretmenlik mesleğini bırakarak İstanbul’a yerleşmiştir.

İstanbul’da ilk olarak çeşitli müzik mekanlarında sahneye çıkan ünlü isim, ardından ise “O Ses Türkiye” isimli yarışmaya katılmıştır. Bu yarışmadan sonrada Serdar Ayyıldız ile tanışma şansı yakalamış olan isim, Serdar Ayyıldız ile beraber “Pulim” ismindeki parçayı seslendirmişlerdir.

Youtube’ye yüklendiği günden itibaren sevilen bu şarkı on milyonlarca kişi tarafından sevilerek dinlenmeye devam etmektedir. Müzik dışında oyunculukta teklifleri aldığını belirten ünü isim, bu konuda eğitim almayı düşündüğünü açıklamıştır.

Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Seren Uzun, küçüklüğünden beri Trabzonspor’un maçlarını takip etmektedir.

Seren Uzun Kimdir, Biyografisi, Hayatı

Seren Uzun Nerede Doğdu ve Aslen Nereli

Seren Uzun’un doğum yeri Trabzon ilinin Beşikdüzü ilçesinde dünyaya gelmiştir. Seren Uzun aslen nereli derseniz doğduğu yer Trabzon ilidir.

Seren Uzun’un Boyu Kilosu

Seren Uzun’un boyu kilosu 1.72 boyunda ve 60 kilodur.

Seren Uzun’un Burcu

Seren Uzun’un burcu ise Koç’tur.

Seren Uzun’un Sosyal Medya Hesapları

Seren Uzun’un instagram hesabının adı serenuzuntr ve 2021 Şubat ayı itibari ile 49.4 bin takipçisi bulunmaktadır.

Seren Uzun’un twitter hesabının adı serenuzunn ve 2021 Şubat ayı itibari ile 5 bin takipçisi bulunmaktadır.

Seren Uzun kimdir, kaç yaşında, burcu, nereli, boyu ve kilosu kaçtır

Seren Uzun ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.