Seren Uzun Kimdir?

Seren Uzun Kimdir?

Önce O Ses Türkiye ardından da çıkarmış olduğu single parça ile fan kitlesini her geçen gün arttıran ünlü isim Seren Uzun kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? bütün bu soruların tüm cevapları sizler için makalemizde.

Seren Uzun Biyografisi

11 Nisan 1992 tarihinde Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde doğan Seren Uzun, 1.72 metre boyunda, 60 kilo ve Koç burcudur.Aslen de Trabzonlu olan ünlü şarkıcı, bir süredir yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

İlkokul eğitimine memleketi olan Beşikdüzü’nde başlamış olan isim, ilk, orta ve lise eğitimlerini burada okumuş ardından ise Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olmuştur.Okul bittikten sonra toplam 2 yıl boyunca Müzik Öğretmenliği yapmış olan isim, ardından ise Öğretmenlik mesleğini bırakarak İstanbul’a yerleşmiştir.

İstanbul’da ilk olarak çeşitli müzik mekanlarında sahneye çıkan ünlü isim, ardından ise “O Ses Türkiye” isimli yarışmaya katılmıştır.kimdirkim.com Bu yarışmadan sonrada Serdar Ayyıldız ile tanışma şansı yakalamış olan isim, Serdar Ayyıldız ile beraber “Pulim” ismindeki parçayı seslendirmişlerdir.

Youtube’ye yüklendiği günden itibaren sevilen bu şarkı on milyonlarca kişi tarafından sevilerek dinlenmeye devam etmektedir.Müzik dışında oyunculukta teklifleri aldığını belirten ünü isim, bu konuda eğitim almayı düşündüğünü açıklamıştır.

Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Seren Uzun, küçüklüğünden beri Trabzonspor’un maçlarını takip etmektedir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın