Şafak Pekdemir Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Şafak Pekdemir Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Asla Vazgeçmem dizisi iyi bir izleyici kitlesi ile yoluna devam ediyor.Bu yazımızda Dizinin Güzel oyuncularından biri olan Asla Vazgeçmem İclal karakterini canlandıran Şafak Pekdemir Kimdir? nereli yaşı kaç? biyografisi ile ilgili bilgileri paylaşacağız.

Şafak Pekdemir Kimdir Biyografisi

Şafak Pekdemir 19 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Üniversiteyi Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Oyunculuk bölümünü bitirerek tamamladı.2009 tarihinde Tersine Dünya isimli tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında izlenmiştir.2010 tarihinde ise Savaş ve Barış isimli tiyatroda rol aldı.2011 senesindeki Şüphe adındaki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır.Başarılı bir grafiğin ardından dizilerine ve filmlerde oyunculuğuna devam etmiştir.Boyu 1.75 kilosuda 54 civarıdır.

2012 senesinde Leyla İle Mecnun dizisinde rol almış ve Nisan karakterini oynamıştır.Bu dizinin ardından ise 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filimde Halil Sezai isminle beraber başrol oyuncusu olmuştur.

safak-pekdemir-biyografi

Şafak Pekdemir Oynadığı Dizi ve Filmler

2015 – Asla Vazgeçmem (İclal)
2014 – İncir Reçeli 2
2012 – Leyla ile Mecnun dizisinde Nisan ile ekranlara geldi.
2011 – Şüphe Dizisinde Aslı Demircan karakterine hayat vermiştir.
2010 – Türk Malı dizisinde Zehra karakteri.
2009 – Sadist

2015 yılında çok izlenen dizilerden Asla Vazgeçmem İclal ile ekranlarda olmaya devam etmektedir.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın