Serenay Aktaş Kimdir Biyografisi

Serenay Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Erkekler dışında bayanlarında futbolda başarılı olacağını göstermiş hem güzel hemde oyunculuk başarısı olan isim [saritext]Serenay Aktaş Kimdir kaç yaşında nereli?[/saritext]

Serenay Aktaş Kimdir Biyografisi

Serenay Aktaş 1 Ekim 1993 İstanbul Doğuma sahip bir isimdir.İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hayata gözlerini açan Ünlü ismin babası Sinema Makinistliği, Annesi ise Aşçılık yapmaktadır.Okuduğu yıllarda tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır.Çocuk yaşlardayken mahalle içlerinde futbol oynamaya başladı.Babası bir süre kadar ona karşı cıktı futbol oynamasını istemedi ama profesyonel anlamda futbolla ilgilendiğini görünce ona bir takım buldu.Boyu 1.70’dir.

15 Yaşına geldiğinde Zeytinburnuspor’un Kadın Futbol takımında forma giymeye başladı.2 sene kadar bu takımda oynadıktan sonra Fatih Vatan Lisesi’nde top oynadı ve daha sonra ise 1207 Antalyaspor kadın futbol takımında forma giydi.

Ajans sahibi bir isim Facebook’ta bir gün takılırken onun fotoğraflarını görmüştür ve onunla iletişime geçerek dizilerde oynamasını sağlamıştır.İlk dizisi Kanıt adındaki dizi olmuştur.Ardından sırasıyla Umut Yolcuları, Türk Malı , Alemin Kralı gibi diziler onu takip etmiştir.Dizinin yanı sıra reklamlardada oynamıştır.

Televizyon’da fazlaca izlenme başarısı göstermiş Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide Ayşe Hatun karakteri ile ekranlara gelmiştir.2014 tarihinin Ocak ayı içersinde gösterime girmiş olan Çılgın Dersane 3 adındaki filmde başrol oynadı.Bu filmin yapımcılığını ise Faruk Aksoy yapmıştır.Aynı sene içersinde Survivor yarışmasına katılmıştır.

serenay-aktas-biyografi

Serenay Aktaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Meryem
2016 – İlişki Durumu Evli
2014 – Çılgın Dersane 3 (Sinema)
2013 – Bir Varmış Bir Yokmuş (Ece Hanım Konağı)(Sinema)
2012 – 2013 – Muhteşem Yüzyıl (3. V3 4. Sezon)
2011 – Arka Sıradakiler
2011 – Şüphe
2011 – Kalbim Seni Seçti
2011 – Yahşi Cazibe
2011 – Alemin Kıralı
2010 – Türk Malı
2010 – Umut yolcuları
2010 – Kanıt

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir