Mert Günok Kimdir Biyografisi

Mert Günok Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Fenerbahçe takımında oynarken gayet iyi performans çizmiş ve aynı zamanda diğer birçok takımdanda transfer teklifi alan başarılı kaleci [saritext]Mert Günok Kimdir nereli kaç yaşındadır?[/saritext]

Mert Günok Kimdir Biyografisi

Başarılı kaleci Mert Günok 1 Mart 1989 tarihinde Karabük ilimizde dünyaya gözlerini açtı.O yeni doğduğu sıralarda babası Karabükspor takımında kalecilik yapmaktaydı.2 yıl geçmesinin ardından futbolcu 2 yaşına geldiğinde ise babası Karabükspor takımından İstanbulspor takımına transfer oldu ve o nedenle çocukluğu İstanbul’da geçti.Boyu 1.96 cm olan kalecinin babası ise Mahir Günok’dur.Annesinin ismi ise Necmiye’dir.Merve isminde ise Voleybolcu bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Futbola olan merakınla beraber babasının yolundan gitmeyi tercih eden başarılı Kaleci 1998 tarihinde Fenerbahçe’nin alt yapısında oynamaya başladı.Daha 9 yaşında yazıldığı Fenerbahçe alt yapısınla beraber uzun yıllar Fenerbahçe’nin alt yapısında kendini yetiştirdi.Daha sonra Paf Takıma girdi ardından ise 2007-2008 seneleri arasında Fenerbahçe A takımına kadar yükselme başarıısı gösterdi.35 defa U19 ve U16 forması giydi.Volkan Babacan takımdan ayrıldıktan sonra ikinci kaleci olarak takımda bulundu.

Fenerbahçe takımında ilk defa 11 kadrosuna alınması ise 18 Ocak 2011 senesindeki Türkiye Kupası maçında olmuştur.Bu maç Antalyaspor ile olmuştur ve Fenerbahçe 4-3 yenilmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.